Eski sevgilisi Khloe Kardashian'ı öpmeye çalıştı

Khloe Kardashian, eski sevgilisi ve çocuğunun babası Tristan Thompson'ın kendisini öpmeye çalıştığını itiraf etti.

Eski sevgilisi Khloe Kardashian'ı öpmeye çalıştı

Khloe Kardashian, kızı True'nun 1. yaş günü kutlamasına eski sevgilisi ve True'nun babası Tristan Thompson'ı da çağırdı. Medya Faresi'nin haberine göre, Kardashian, parti sırasında Thompson'ın kendisini öpmeye çalıştığını söyledi.

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson neden ayrılmıştı?

2016 yılından beri beraber olan çift, geçen yıl Kardashian hamileyken ayrılmıştı. Kardashian, doğuma az bir zaman kalmışken Tristan Thompson'ın ihanetiyle sarsılmıştı.

Khloe Kardashian hamileyken iki defa ihanete uğradı

Daha sonra Kardashian ailesinin bir partisinde Thompson bir skandala daha imza atmış, Kylie Kardashian'ın en yakın arkadaşını öpmüştü. Bu, Khloe Kardashian için bardağı taşıran son damla olmuş, çift yollarını ayırmıştı.

Tristan Khloe'ya Porsche marka araba hediye etmişti

Geçtiğimiz hafta Tristan Thompson Kardashian'a Porsche marka bir araba hediye etti. Bu hediye ile ikilinin arasındaki buzların eridiği iddia edildi. Bunun üzerine, Khloe, True'nun doğum günü partisine Thompson'ı da davet etti. True'nun mutlu olması için bunu yaptığını belirten Kardashian, kızının babasıyla partide çok keyifli zaman geçirdiğini belirtti. 

"Kaybettiği şeyleri geri alamayacağını söyledim"

Khloe, o anları anlatırken, "Tristan bana sarıldı ve beni öpmeye çalıştı. Ben de ona gitmesi gerektiğini, kaybettiği şeyleri geri alamayacağını söyledim" sözlerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER