Eski MasterChef yarışmacısı Murat Özdemir, önce polisle tartıştı sonra rüşvet teklif etti!

MasterChef Türkiye 2018'le tanınan, yarışmadan elendikten sonra papağanına işkence ettiği görüntüler infial yaratan Murat Özdemir'den yeni bir skandal!

Eski MasterChef yarışmacısı Murat Özdemir, önce polisle tartıştı sonra rüşvet teklif etti!

MasterChef Türkiye isimli TV8'de yayınlanan yarışma programından diskalifiye edilen, evinde beslediği papağanına eziyet ettiği görüntülerle de gündeme gelen Murat Özdemir'in, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınında polis ve jandarmaya küfrettiğini iddia eden vatandaşlar polise ihbarda bulundu.

masterchef murat papağan

Şikayet üzerine gelen polis ekibi, Murat Özdemir’e ulaşamadı. Ekipler, Özdemir’in aracını kaldırım üzerinde park halinde görüp, durumu trafik ekiplerine bildirdi. Hatalı park edilen araç çekici ile kaldırılmak istendi. Bu sırada Özdemir, aracının yanına geldi. Çekici personeli, Murat Özdemir’e polis memurlarının talebi üzerine aracı çektiklerini söyledi. Özdemir ise "Yemişim memurunu" diyerek çekici personeline para teklifinde bulundu.

murat özdemir

Özdemir, bu sırada olay yerindeki polis ekiplerine de direndi. Özdemir ayrıca polislere de cebinden para çıkarıp, "Alın paranızı" dedi.

Olay yerinde bulunan görevli komiserin, "Al paranı cebine koy. Senin paran hiç kimseye lazım değil. 'Yemişim memurunu' diye konuşma. Hadsizlik yapma. Devletin memuruna hakaret edemezsin sen. Aracını çektirmeyeceğim. Ama haddini bilerek konuş. Devletin bu kadar adamı senle uğraşıyor burada. Sen kimsin de seninle uğraşacak" diye ikaz edip, ekip otosuna götürdü.

murat özdemir

Özdemir'in, hakkındaki şikayet üzerine ifadesi alınmak üzere polise merkezine götürüldüğü belirtildi.

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE