Eski Dostlar Seda Sayan ile İbrahim Tatlıses Küstü Mü? ‘Benim Durumumu…’

İbrahim Tatlıses, 9 yıl aranın ardından İbo Show ile ekranlara geri döndü. Sosyal medyada programa henüz çıkmayan Seda Sayan’ın Tatlıses ile küs olduğu ileri sürüldü. Ancak açıklama gecikmedi.

Eski Dostlar Seda Sayan ile İbrahim Tatlıses Küstü Mü? ‘Benim Durumumu…’

İbrahim Tatlıses, yaklaşık 9 yıl aranın ardından İbo Show ile ekranlara geri döndü. Sosyal medyada programa henüz çağrılmayan eski dostlar Seda Sayan ile Tatlıses’in küs olduğu iddiası ortaya atıldı.

“RİSKLİ GRUPTAYIM…”

Söz konusu iddiaların ardından Seda Sayan Bilal Özcan’a açıklamalarda bulundu. “Olur mu öyle şey, benim İbrahim Tatlıses’le hiçbir zaman sorunum olmadı olamaz da. Çok da severim, dualarım da onunla” diyen Sayan, sözlerine şöyle devam etti: “Programına katılamama nedenimi İbrahim Tatlıses çok iyi biliyor. Benim astımım var, stüdyo ortamlarına girmem yasak. O yüzden gelen bütün televizyon projelerini geri çeviriyorum, kabul etmiyorum. Diyeceksin ki 'Milli Piyango’yu nasıl sunuyorsun?' Milli Piyango’ya saç, makyaj, giyim, kuşam evde hazırlanıyorum. Sunup çıkmam hepsi 6 dakika sürüyor. Kısa olduğu için onu kabul ettim. Benim durumumu İbrahim de biliyor, Polat Yağcı da biliyor. Ben riskli gruptayım yoksa dargınlık filan asla söz konusu değil.”

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2020, 15:45

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE