Eski BKM oyuncuları Eser Yenenler'in düğününe neden katılmadı?

Eser Yenenler dün hayatını Berfu Yıldız ile birleştirdi. Düğüne çok sayıda ünlü katıldı fakat beraber aynı sahneyi paylaştığı BKM oyuncuları neden düğünde yoktu?

Eski BKM oyuncuları Eser Yenenler'in düğününe neden katılmadı?

Yılmaz Erdoğan ve öğrencilerinin kurduğu "Çok Güzel Hareketler Bunlar" kadrosuyla ünlenen Eser Yenenler dün Berfu Yıldız ile evlendi. Düğünde Yılmaz Erdoğan ve eski BKM oyuncuları görülmedi. Eski arkadaşları ve nikah şahitleri Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak dışında eski arkadaşlarından kimsenin olmaması dikkat çekti. Sosyal medyada görülen fotoğrafların hiç birinde yer almayan BKM oyuncularının düğüne davet edilip edilmedikleri merak konusu oldu. Bir dönem aralarında su sızma Ersin Korkut, Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak ve diğer oyuncularından yanı sıra Yılmaz Erdoğan'ın da düğün törenin de yer almadığı görüldü.

Aynı zamanda "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın eski öğrencileri yeni bölümlerinde eski öğrenciler  konuk olarak yer alırkan Eser Yenenler'in çağırılmaması da dün gerçekleşen düğün töreninde eski arkadaşlarından kimsenin olmaması da doğrular gibiydi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER