Eski Aşıklar Birbirine Girdi: "Portakallı Gönderme"

Ünlü şarkıcı İrem Derici, eski sevgilisi Lider Şahin’in bir röportajında kendisiyle ilgili söyledikleri üzerine sosyal medya hesabından sert bir gönderme yaptı. Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’den bu göndermeye cevap gecikmedi. Detaylar haberimizde.

Eski Aşıklar Birbirine Girdi: "Portakallı Gönderme"

Bir dönem İrem Derici’yle birlikte olan Lider Şahin, bir röportajında eski aşkıyla ilgili sorulara, “İlişkimiz 1 sene kadar sürdü diye hatırlıyorum. Güzel zamanlarımız oldu, güzel hatırlıyoruz birbirimizi” şeklinde bir cevap verdi. İlişkileri bittikten sonra birbirleri hakkında yorumda bulunmaktan kaçınan çiftin aşkları da ayrılıkları da o dönemlerde magazin gündemini epey meşgul etmişti.

İREM DERİCİ'DEN SERT GÖNDERME

Aradan geçen bunca zamanın ardından Lider Şahin’in bu açıklamalarına sinirlenen İrem Derici; sosyal medya hesabından yaptığı ,“ O zor hatırladığın ilişki sayesinde veriyorsun o röportajı da haydi neyseee” paylaşımıyla eski sevgilisi Şahin’e tepki gösterdi.

LİDER ŞAHİN'DEN CEVAP GECİKMEDİ

Ünlü şarkıcı İrem Derici’nin bu imalı göndermesine cevap vermekte gecikmeyen Lider Şahin, babası Selami Şahin’in kucağında olduğu 1896 yılına ait bir gazete küpürünü ‘portakal’ emojisiyle paylaştı

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 02:29

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE