Eski Aşıklar Barıştı mı? Serenay Sarıkaya’dan Kafa Karıştıran Paylaşım!

Cem Yılmaz ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran Serenay Sarıkaya’nın yaptığı son paylaşım herkesin kafasını karıştırdı. Güzel isim yaptığı son paylaşımla “Kerem Bürsin ile barıştı mı?” sorusunu göndeme getirdi. İddiaların artmasının ardından Serenay Sarıkaya sessizliğini bozdu.

Ocak ayından bu yana Cem Yılmaz ile birliktelik yaşayan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada ayrıldıklarını açıklamıştı.

Ayrılığın sebebiyle ilgili birçok iddia ortaya atılsa da 2 isimden de net bir açıklama yapılmadı. Ayrılığın ardından tatile çıkan Serenay Sarıkaya, tatilinden fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmiyor. 29 yaşındaki güzel oyncu, fotoğraflarına ‘karantina’ notunu düştü.
Paylaşımlarına ara vermeyen Serenay Sarıkaya’nın son paylaşımı ise herkesin kafasını karıştırdı. Daha önce Kerem Bürsin ile aşk yaşayan Sarıkaya, Kerem Bürsin’in de giydiği bornozu paylaştı. Sarıkaya’nın bu paylaşımı “Acaba eski aşıklar barıştı mı?” sorusunu gündeme getirdi.mı?’ sorusunu akıllara getirdi.

Eski Aşıklar Barıştı mı? Serenay Sarıkaya’dan Kafa Karıştıran Paylaşım!

“ABUK SABUK HABERLERDEN BIKTIM..”
Güzel oyuncunun yaptığı paylaşım sosyal medyayı sallarken, ortaya atılan iddialar sonrası bir açıklama yaptı. Sarıkaya yaptığı açıklamada, "Arkadaşlar hakikaten bıktım bu abuk sabuk haberlerden. Bu bir bornoz markası isteyen herkes edinebilir. Daha neler" ifadelerini kullandı.

“3,5 YIL AŞK YAŞAMIŞLARDI..”

Eski Aşıklar Barıştı mı? Serenay Sarıkaya’dan Kafa Karıştıran Paylaşım!
Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya 3,5 yıl aşk yaşamıştı. Birlikte Amerika dahil birçok ülkeye giden ikili dostça ayrılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 08:27

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE