Eşine Şiddet İddiasıyla Gündem Olan Ferman Toprak’tan Şok Eden Savunma!

Eşi Hilal Toprak’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle geçtiğimiz ay karakola gidip ifade veren Ferman Toprak, ilk kez konuştu. Toprak, “Karı koca arasında öyle şeyler olabilir” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Eşine Şiddet İddiasıyla Gündem Olan Ferman Toprak’tan Şok Eden Savunma!

Yeni single çalışması Vuslat için stüdyoya giren Ferman Toprak, Serdar Ortaç’la bir araya geldi. ‘Hayatı Tespih Yapmışım’dan sonra ilk kez bir şarkı için çok heyecanlı olduğunu dile getiren Ferman Toprak, “Biliyorsunuz uzun süredir şarkı yapıyorum ama bu kez gerçekten çok büyük bir emek var. Serdar Ortaç sağ olsun şarkıyı hazırladı, pişirdi, ben de yiyorum” dedi.

“KARI KOCA ARASINDA…”

Boşanacağı konuşulan ve eşi Hilal Toprak’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle geçtiğimiz karakola gidip ifade veren Ferman Toprak, o konu hakkındaki sorulara ise şöyle yanıt verdi: “Arkadaşlar hayat bu. İnsanlar nazara gelebiliyor. Karı koca arasında öyle şeyler olabilir ama biraz abartıldı. Eşim, benim çocuklarımın annesi. Aramızda şu an hiçbir sorun yok.”

Eşine Şiddet İddiasıyla Gündem Olan Ferman Toprak’tan Şok Eden Savunma!

EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU…

Hilal Toprak, 1 ay önce arkadaşlarının doğum gününden dönerken eşi Ferman Toprak’ın kendisini arabada darp ettiğini ileri sürüp rapor almıştı. Raporun ardından Beykoz Polis Merkezi’ne giden Hilal Toprak, eşinden şikayetçi olmuştu.

Hilal Toprak ifadesinde, daha önce de eşinden şiddet gördüğünü o gece de otomobilin içinde eşinin kendisine hakaret ettiğini, yüzüne, kollarına ve kafasına vurarak darp ettiğini söylemişti.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE