Eşi Pınar Dura Tarafından Affedilen Cem Özer Böyle Aşka Geldi!

Oyuncu Cem Özer, bir kadın takipçisiyle sosyal medya üzerinden yaptığı görüntülü görüşmelerin ortaya çıkması üzerine açıklama yapmış, 'taciz' iddialarını kabul etmeyerek eşi Pınar Dura ile çektiği videoda "Bu bir taciz değil, karşılıklı olan bir şey" demişti. Eşi tarafından da affedilen Özer, sosyal medyada aşka geldi.

Eşi Pınar Dura Tarafından Affedilen Cem Özer Böyle Aşka Geldi!

Cem Özer’in, Almanya’da yaşayan bir kadına sosyal medya üzerinden çıplak fotoğraflarını göndererek taciz ettiği öne sürülmüştü. Kadın “Benimle sapıkça konuştu” diyerek Özer’i suçlamıştı. Evli ve iki çocuk babası Özer aciz iddiasını reddetmiş ve eşinden özür dilemişti.

SORUNLARI AŞTILAR

Evliliklerindeki sorunları aşan Cem Özer, Instagram hesabından eşi Pınar Dura'yla geçmiş yıllardan bir karesini paylaştı. Özer'in gönderideki yorumları sınırlandırdığı da görüldü.

cem özer Pınar Dura

''AYRI OLDUĞUMUZ BİR DÖNEMDE''

Cem Özer, eşi Pınar Dura ile birlikte kamera karşısına geçerek, "Bizim ayrı olduğumuz bir dönemde yaşanmış bir hikayedir. Bu konudan şimdi de sizlerin haberi oldu. Bu kişinin iyi niyetli olmadığı belli bu kişinin. Biz aramızda bu konuyu çözdük. Bütün kamuoyuna duyururuz" demişti.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE