Eser Yenenler'e eşi Berfu Yenenler'den soğuk duş! Görünce donup kaldı

BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yapan Eser Yenenler'e eşi Berfu Yenenler sosyal medyada hayatının en kötü anını yaşattı!

Eser Yenenler'e eşi Berfu Yenenler'den soğuk duş! Görünce donup kaldı

Ünlü oyuncu Eser Yenenler, sosyal medyada eşi Berfu Yenenler'in azizliğine uğradı!

2019 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışmasıyla adını duyuran Berfu Yıldız'la evlenen Eser Yenenler'e eşi sosyal medyada 'soğuk' bir şaka yaptı.

KUZEY LEONARDO di CAPRIO'YA 'BABA' DEDİ

Cep telefonundan büyük oğlu Kuzey'e dünyaca ünlü oyuncu Leonardo di Caprio'nun fotoğrafını gösteren Berfu Yenenler, o anları kameraya aldı.

Kuzey'in Leonardo di Caprio'ya 'Baba' demesi Eser Yeneler'de soğuk duş etkisi yarattı.

berfu yenenler

"BAŞINA BELA OLURUM!"

Berfu Yenenler, söz konusu videoyu, "Kuzey'in Leonardo DiCaprio'yu babasi sanma skandali @eseryenenler Leonardo DiCaprio: ben ne alaka" diyerek sosyal medya hesabından paylaştı.

Eser Yenenler de paylaşımın altına ünlü yıldız Leonardo di Caprio'yu etiketleyerek "Başına bela olurum" diyerek gözdağı vermesi sosyal medyada oldukça ilgi çekti.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 19:34

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE