Eser Yenenler Berfu Yenenler Çiftinden Üçüncü Çocuk Açıklaması

Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çifti önceki gün Etiler’de görüntülendiler. Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne-baba olma sevinci yaşayan çift “Üçüncü çocuğu düşünüyor musunuz?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında yer alan Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çifti önceki gün Etiler’de kameralara yakalandı.

Çocukları Kuzey’i oyun okuluna getirdiklerini söyleyen ikili, gazetecilerle kısa bir röportaj gerçekleştirdi.

Eser Yenenler Berfu Yenenler Çiftinden Üçüncü Çocuk Açıklaması

“KUZEY’DEN DAHA İYİ GİDİYOR..”
Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olma sevinci yaşayan Berfu Yenenler her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Mete Bebek hakkında konuşan genç anne “Mete uslu. Gayet iyi. Hatta Kuzey’den daha iyi gidiyor. İkinci bebeğim olduğu için daha kolay oldu herhalde” ifadelerini kullandı.

“ALLAH İSTEYEN HERKESE VERSİN..”
Berfu Yenenler, “İlk anne olduğunuzda duygularınız neydi?” sorusuna, “Çok mutlu oldum. İkinci kez olduğumda da ayrıca mutlu oldum. Allah isteyen herkese versin.”

“BEKLEDİĞİMİZ KISKANÇLIK OLMADI..”
Kardeşi olduğu için Kuzey’in de çok mutlu olduğunu söyleyen Yenenler, “Çok şükür beklediğimiz kıskançlık olmadı” diye konuştu.

“KORKTUĞUMUZ ŞEYLER BAŞIMIZA GELMEDİ..”
İkinci kez baba olma sevinci yaşayan Eser Yenenler ise duygularını şöyle ifade etti:

“Valla mutluyuz abi ya. Sistemi de oturttuk. Korktuğumuz şeyler de başımıza gelmedi. Kuzey de hemen alıştı.”

Eser Yenenler Berfu Yenenler Çiftinden Üçüncü Çocuk Açıklaması

“İNSANLARI ÇOCUK YAPMAYA ÖZENDİRİYORUZ..”
Sosyal medyada yaptıklarları capslerle sık sık gündeme gelen çift bu capslerle çok eğlendiklerini söyledi. “İnsanları çocuk yapmaya özendiriyoruz” diyen Eser Yenenler, “O kadar eğlenceli şeyler oluyor ki… Çoğu fikir Berfu’nun tabii. Ben de uyuyorum ona. Çok hoşumuza gidiyor. Berfu abarttığı için mi benziyorlar yoksa gerçekten mi benziyorlar ben anlayamadım. Ama herkes benzetiyor” ifadelerini kullandı.

“KUZEY’İ ASLINDA KENDİME BENZETİYORUM..”
Bebeklik fotoğraflarına baktığı zaman Kuzey’i kendisine benzettiğini söyleyen Berfu Yenenler ise, “Ama buna kimse inanmadığı için artık ‘tamam tamam Eser’e benziyor’ dedim” diye konuştu.

“ŞU AN BÖYLE İYİYİZ..”
Ünlü çift “Üçüncü çocuğı düşünüyor musunuz?” sorusuna gülerek karşıladı. Anne Berfu Yenenler, “Şu an böyle iyiyiz” cevabını verdi.

Eser Yenenler Berfu Yenenler Çiftinden Üçüncü Çocuk Açıklaması

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 17:35

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE