Eser- Berfu Yenenler Çiftinin Evinde Yangın Çıktı!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından ikinci kez anne baba olacaklarını duyuran Eser Berfu Yenenler çiftinin evinde yangın çıktı!

Eser- Berfu Yenenler Çiftinin Evinde Yangın Çıktı!

Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler geçen aylarda şehrin kalabalığından kaçıp orman içinde bir eve taşınmıştı. Yenenler çifti büyük korku yaşadı. Eser Yenenler evdeki şömineyi yakmaya çalışırken bir anda evde yangın çıktı. Bacadan dumanlar çıktığını gören aile, üç saat boyunca korku dolu anlar yaşadı. İkinci bebeğine hamile olan Berfu Yenenler, yaşadıklarını şöyle anlattı

berfu yenenler

''ÜÇ İTFAİYE İKİ AMBULANS GELDİ''

"Şömineyi yaktık ve sonrasında şömine birden alev aldı. Baca tutuştu. Ne olduğunu anlamadık. Üç itfaiye ekibiyle iki ambulans geldi."

eser-berfu yenenler

Berfu Yenenler, oğluyla beraber itfaiyenin yangını söndürmesini bekledi.

eser-berfu yenenler

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler,  sosyal medya hesabından baba olacağını duyurmuştu. Sürpriz bebek haberini Eser'e eşi Berfu Yenenler vermişti. 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 15:01

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE