Erkenci Kuş neden erken final yapıyor? Açıklanmayan gerçek ne?

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı Erkenci Kuş dizisi final yapıyor. Reyting sonuçlarına rağmen dizisinin bitmesinin nedeni mali sorunlar mı?

Erkenci Kuş neden erken final yapıyor? Açıklanmayan gerçek ne?

Geçtiğimiz sene bir yaz dizisi olarak başlayıp, izleyicinin olumlu dönüşleri ile tüm sezon devam Erkenci Kuş dizisi, final yapıyor. Bu kararı dizinin yapımcısı Faruk Turgut sosyal medya üzerinden duyurdu, Erkenci Kuş fanları isyan etti.

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı dizinin 2020 yılının Ocak ayında, Can Yaman'ın askere gitmesi nedeniyle final yapacağı bekleniyordu. Erken finalin nedeninin mali sorunlar olduğu iddia edildi.

OYUNCULARIN PARASI ÖDENEMEDİ İDDİASI

İddiaya göre bu hafta 49. bölümü yayınlanacak olan Erkenci Kuş dizisinin ödemeleri aksamaya başladı. Star Tv, ödemeleri geciktirince yapımcı Faruk Turgut oyuncuları zor durumda bırakmamak adına, kanaldan zamanında ödeme alamadığı halde, bölüm ücretlerini günü gününe ödedi. Ancak yine iddiaya göre bu durumu bir süre sonra karşılayamaz hale geldi. İşte bu mali sıkıntılar, Erkenci Kuş dizisinin, beklenenden önce final yapmasına neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 16:24
YORUM EKLE