Erkan Petekkaya mecbur kaldı! "Yumurta kapıya dayanınca..."

Öyle Bir Geçer Zaman ki isimli dizide hayat verdiği verdiği ‘Ali Kaptan’ rolüyle milyonların beğenisini kazanan ve son olarak ‘Sana Söz’ isimli dizde ‘Ömer’ karakterine hayat veren Erkan Petekkaya, bir süredir böbrek rahatsızlığı yaşadığından ameliyat masasına yattı. Erkan Petekkaya, ameliyat sonrası ilk kez konuştu.

Erkan Petekkaya mecbur kaldı! "Yumurta kapıya dayanınca..."

Paramparça, Hanımın Çiftliği, Sessiz Fırtına, Kırmızı Oda ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki başta olmak üzere çok sayıda sevilen projede rol alan oyuncu Erkan Petekkaya, son olarak ‘Sana Söz’ isimli dizide ‘Ömer Komiser' rolüyle hayranlarının karşısına çıktı.

Başarılı oyuncu Erkan Petekkaya, geçtiğimiz gün rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Uzun yıllardır böbrek rahatsızlığı yaşayan oyuncu,  ameliyat masasına yattı.

Başarılı geçen ameliyat sonrası Erkan Petekkaya sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı:

"YUMURTA KAPIYA DAYANINCA"

Başarılı bir operasyon geçiren Petekkaya, sağlık durumunu şöyle açıkladı: "Uzun yıllardır çektiğim böbrek rahatsızlığı sonucu ameliyat oldum. Ameliyatımı Doktor Rasim Güzel gerçekleştirdi. Yumurta kapıya dayanınca mecbur kalıyorsun. Böbrek taşı alındı. Böbreğime stent takıldı."

"UZUN YILLARDIR ÇEKTİĞİM BİR SAĞLIK SORUNU"

"Bugün hastaneden taburcu olacağım. Zaten uzun yıllardır çektiğim bir sağlık sorunuydu. Ameliyat olarak bu sağlık sorununu geride bıraktım."

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2021, 14:50

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE