Erkan Petekkaya fena yakalandı

Gazeteci Serdar Kuzuloğlu, online gemi trafiğini gösteren haritada gezerken, ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın yatına denk geldi. Ekran görüntüsünü paylaşan Kuzuloğlu, bir de not düştü.

Erkan Petekkaya fena yakalandı

En son Vurgun dizisiyle ekranlarda gördüğümüz ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, adını taşıyan yatla tatilde. Sahibi olduğu ve kendi adını taşıyan yatta, Muğla'nın Göcek koyuna demirleyen 49 yaşındaki oyuncu, yazın son günlerinin keyfini çıkarıyor.

Kuzuloğlu, Petekkaya'nın yatını buldu

Gazeteci Serdar Kuzuloğlu, online gemi trafiğini gösteren Marine Traffic adlı haritada gezerken, Petekkaya'nın yatına denk geldi. Kuzuloğlu'nun paylaştığı ekran görüntüsünde, Türk bandıralı yatta "E.PETEKKAYA" yazıyor.

Yatında yangın çıkmıştı

Ünlü oyuncunun yat sahibi olduğu biliniyor. Hatta yatını, özel günler için kiraya da veren Petekkaya, 2016'da ailesiyle Ege açıklarında gezdiği sırada bir de kaza atlatmıştı. Yatta çıkan yangına kaptan müdahale etmiş; Petekkaya, eşi ve oğluyla birlikte tekneye bağlı zodyağa binerek en yakın karaya gitmişti. Daha sonra tekne tersaneye çekilerek tamir edilmişti.

"Tekne isminde kendi ismini kullanmak yanlış"

Marine Traffic adlı haritada Erkan Petekkaya'nın yatını Göcek açıklarında gören Serdar Kuzuloğlu, o anları Twitter hesabından paylaşarak, "Tekne ismi olarak kendi adını-soyadını kullanmak yanlış. Hele ki popüler biriysen. (Dolanırken tesadüfen denk geldim)" notunu düştü.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 16:25
YORUM EKLE