Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay açıklaması

Erkan Petekkaya, Paramparça dizisinde birlikte kamera karşısına geçtiği ve sonrasında mahkemelik olduğu rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay hakkında açıklama yaptı.

Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay açıklaması

Erkan Petekkaya, 1.5 sene birlikte Paramparça dizisinde rol aldığı ancak daha sonra tartışarak mahkemelik olduğu Nurgül Yeşilçay için “Nurgül beraber bir iş yaptığım ancak tartıştığım, birbirimize sinirlendiğimiz bir arkadaşım. Kendisiyle mahkemelik olduk ancak daha sonra uğraşmak istemedik, geri çektik. Hepsi geride kaldı. Yolda görsem kendisine selam veririm.”‬ şeklinde konuştu.

Uçakta bir yolcuyla arasında yaşanan olay ve alkol iddiaları hakkında da konuşan ünlü oyuncu şunları söyledi:

Yıllardır işin magazin tarafını yönetemedim. Belki de hayatımda hiç menajerimin olmamasından kaynaklandı. O uçak yolculuğunda yaşanan olay her ünlü ismin başına geliyor. Hele bu televizyonların WhatsApp ihbar hatları çıktıktan sonra bizi tufaya düşürmek isteyenler çok olmaya başladı.Bu artık bir sektör oldu. Alkol olayına gelince... Ben 500-600 bölüm dizi çekmişim, evimde 3 dolap dolusu ödül var. Haftada 1-2 gün eğlenme, arkadaşlarımla dışarı çıkma şansım var. 52 haftada 52 kere yapmışım, insanlar da bunu her gün yapıyorum sanmış.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER