Enis Arıkan'dan estetik itirafı

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Enis Arıkan, konuk olduğu bir magazin programında kendisiyle ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Enis Arıkan'dan estetik itirafı

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Enis Arıkan, canlı yayında hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulundu. Ezgi Mola ile sınıf arkadaşı olduklarını belirten Arıkan "Aslında Ezgi'lerle aynı dönemde mezun olduk. Sınıf arkadaşıydık. Ama benim işlerim rast gitmiyordu ben ünlülerin arkadaşı olarak nam saldım. Sonra ben tiyatro oynamaya başladım. En sonunda sosyal medyayı keşfettim. Psikolojimin de kötü olduğu bir dönemdi. Sosyal medya bana çok iyi geldi." ifadelerini kullandı.

Soyal medyada çektiği videolarla tiyatrocu arkadaşlarından tepki topladığını belirten ünlü oyuncu "En yakın arkadaşlarım çok tepki verdi. 'Yapma sen tiyatrocusun' dediler. Ben yine tiyatro yapacağım, ama sosyal medyada da eğleneceğim. Bu kadar!" şeklinde konuştu.

"BABAMDAN KALAN BORÇLARI ÖDEDİM"

Babasının çok varlıklı olduğunu ancak sonrasında her şeyini kaybettiğini ve kalp krizi geçirerek hayata veda ettiğini belirten Arıkan, babasından kalan borçları ödediğini açıkladı. Arıkan o günleri "İlk konservatuvarı bitirdiğimde reklam filminde rol almıştım. İlk kazancımla babamdan kalan borçları ödedim. O borçları bitirmem yıllar yıllar sürdü ama babamın canı sağ olsun." cümleleri ile anlattı.

ARIKAN'DAN ESTETİK İTİRAFI

Başarılı oyuncu Arıkan, "Her yerimde estetik var, minik minik yaptırıyorum. Botoks değil, ışık dolgusu yaptırdım.  Saçlarım vardı ama azdı. Sonra saç ektirdim. Daha sonra dizi için saçıma protez taktılar ve bir daha kendi saçımı kullanmak istemedim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER