Engin Hepileri: Karantinada Çekirdek Aile Hayatının Önemini Anladım

Oyuncu Engin Hepileri, Milliyet’ten Seyhan Akıncı’ya konuştu. Başarılı oyuncu, kariyerinden, özel yaşantısına varana kadar birçok konuda samimi açıklamalar yaptı.

Engin Hepileri: Karantinada Çekirdek Aile Hayatının Önemini Anladım

Kampüsistan dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran oyuncu, yönetmen ve aynı zamanda senaristlik yapan ve şu sıralar Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde oynayan başarılı isim Engin Hepileri Milliyet’ten Seyhan Akıncı’nın sorularını yanıtladı.
Covid-19 salgınının karantina günlerini Urla’da geçiren başarılı oyuncu, örnek aile yaşantısıyla da dikkat çekiyor. Hepileri, Seyhan Akıncı’nın sorularını içtenlikle yanıtlarken, kariyerinden özel hayatına varana kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

Engin Hepileri'den Samimi Açıklamalar: Aşk Benim Hayatımın..

Kendisini her zaman tiyatrocu olarak tanımlayan Hepileri, Mart ayının başında Akciğer İzmir’e gittikten sonra Covid-19 salgının başlamasıyla birlikte tüm işlerini askıya alıp eşiyle birlikte Urla’daki evine yerleştiğini söylüyor.

“TOPRAKLA İLİŞKİ KURMAK BENİ RAHATLATTI..”

Engin Hepileri'den Samimi Açıklamalar: Aşk Benim Hayatımın..
Karantina günlerinde ailesiyle keyifli zamanlar geçiren başarılı tiyatrocu, bu süreçte bahçeyle ilgilendiğini ve oğlu Can ile yaptıklarını şöyle anlatıyor:
“Karantina günlerinde belki de beni en çok rahatlatan şey toprakla ilişki kurmak oldu. Birçok sebze ve meyveyi ektik, mayıs ayında da soframızda, yemeklerimizde kullanmaya başladık. Bu süreçte oğlum Can için çok önemsediğimiz bir şeyi daha 2 yaşına gelmeden yapma fırsatı bulduk. Kendi elleriyle diktiği baş soğanları 2 ay sonra topladı ve kütür kütür yedi.”

"BİZ İYİ BİR TAKIMIZ.."

Engin Hepileri'den Samimi Açıklamalar: Aşk Benim Hayatımın..

Engin Hepileri kendisine sorulan “Can’la ilişkiniz nasıl? Baba olmak sizi kaygılandırdı mı” sorusuna şöyle cevap verdi:
“Can doğmadan önce daha kaygılıydım diyebilirim. Onu nasıl büyüteceğiz, dünyaya faydalı iyi bir birey olarak nasıl yetiştireceğiz soruları kafamda dönüp dururdu. Ama şimdi onunla birlikte yolumuzu beraber çiziyoruz. Farkında olmadan o da bize birçok şeyi öğretiyor. Bizim evde çok sevdiğimiz bir söz var ‘Biz iyi bir takımız’.”

"AŞK BENİM OLMAZSA OLMAZIM.."

2015 yılında Beyza Şekeci ile nikah masasına oturan başarılı tiyatrocu, Covid-19 karantina günlerinde huzurlu çekirdek aile hayatının önemini anladığını söyledi. Başarılı oyuncu, evliliğin aşkı etkileyip etkilemediği sorusuna da cevap verdi.
“Aşk benim hayatımın olmazsa olmazı oldu” diyen Hepileri, “Okuma ve öğrenmeye olan aşkımdan tiyatroya ve oyunculuğa duyduğum aşka ve oradan da karıma duyduğum aşk gün geçtikçe katlanarak büyüyor. Hele ki şimdi Can’ın aramıza katılmasıyla bana göre dünyanın en güzel annesi Beyza’ya ve ailemize duyduğum aşk tarif edilemez” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER