Engin Altan Düzyatan'dan 'Kurşun' açıklaması!

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, geçtiğimiz gün teknik direktör Mustafa Denizli ile Ulus'taydı. Altan, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Engin Altan Düzyatan'dan 'Kurşun' açıklaması!

Engin Altan Düzyatan, geçtiğimiz gün teknik direktör Mustafa Denizli ile Ulus'taydı. Ünlü oyuncu basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ünlü oyuncu, 'Kurşun' dizisinin final yapmasıyla ilgili "Olur öyle şeyler, hayırlısı olsun. Bazı işler oluyor, bazı işler olmuyor" dedi.

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olarak çekilen Kuruluş Osman dizisinde, 'Ertuğrul' karakterinin ölmediği ve diziye yeniden dahil olacağı iddialarına ünlü oyuncu, "Şu an için öyle bir şey konuşmadık, haberimiz yok yani" yanıtını verdi.Düzyatan, diziye dönmek ister misiniz sorusuna "Orası çok severek çalıştığım, çok güzel bir işti. Biz bir işi sonlandırdık, yeni bir işe başlandı. Orada çalışan ekip arkadaşları benim arkadaşlarım. Hala aynı ekip devam ediyor. Sağolsunlar, görüyorum takip ediyorum, çok da beğeniyorum. Bu plan meselesi, böyle bir planla ayrılmamıştık oradan, sonuçta bu başka bir dizi aslında yeni bir dizi. Değerlendiririz bakarız, ederiz. Şu an için öyle bir durum yok. Biraz dinlenmek istiyorum" cevabını verdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER