Engin Akyürek'e Doğum Gününde Anlamlı Sürpriz!

Oyuncu Engin Akyürek, hayranlarının sürpriz doğum günü kutlamasıyla büyük mutluluk yaşadı. Engin Akyürek adına UNICEF’e bağışta bulunan hayranlar hem milyonlarca çocuğu hem de hayranı oldukları ünlü oyuncuyu sevindirdi.

Engin Akyürek'e Doğum Gününde Anlamlı Sürpriz!

Oyuncu Engin Akyürek’in doğum günü, tüm dünyadaki hayranları tarafından aynı anda kutlandı. Arjantin’den İran‘a, ispanya’dan Malezya’ya çok sayıdaki ülkeden hayranları ve sevenleri Akyürek’in doğum gününü kutlamak için hareket geçti.

engin

UNICEF'E BAĞIŞ YAPTILAR

Akyürek’in hayranları geçen yıl olduğu gibi bu yıl da oyuncunun doğum günü hediyesi olarak UNICEF’e bağışta bulundu. Bu yıl yapılan bağış, özellikle Covid-19 salgınından etkilenen çocukların yardım ve ihtiyaçları için kullanılacak.

unicef

DİZİ SETİNDE SÜRPRİZ KUTLAMA

UNICEF sertifikasını Sefirin Kızı dizisinin Muğla’daki setinde teslim alan oyuncu, hem hayranlarından gelen hem de yapımın organize ettiği pastasını ekiple birlikte kesti.

engn

"HER YIL AYNI KAMPANYA ÇOK DEĞERLİ"

Sürpriz kutlama ve anlamlı hediye karşısında duygularını ifade eden Engin Akyürek, “Sevgilerini ve desteklerini her zaman büyük bir mutlulukla hissettiğim bu kıymetli insanların her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve sevgilerimi gönderiyorum. Doğum günümü kutlamak için her yıl bu denli anlamlı ve değerli kampanyalar yapıyor olmaları onların da ayrı ayrı her birinin ne kadar değerli olduklarının göstergesidir” dedi.

ENGİN

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE