Enes Batur Yakalandığı Yeni Hastalığını Paylaştı! Takipçilerini Güldürdü

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan ve karantina kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle polis tarafından öğrenci yurduna yerleştirilen ünlü Youtuber Enes Batur, sağlığına kavuştuğunu haber vermişti. Koronavirüsü atlatan fenomenin yeni hastalığı bu sefer takipçilerini gülümsetmeyi başardı.

Enes Batur Yakalandığı Yeni Hastalığını Paylaştı! Takipçilerini Güldürdü

Koronavirüs hastalığıyla savaşını kazandığını ‘yendim seni korona’ sözüyle duyuran Enes Batur iş hayatına hızlı bir giriş yaptı. Sosyal medya üzerinden video içerikleri üreten Batur yeni şarkısını piyasaya çıkarttı. ‘Yüreğine İnan’ parçasını çıkartan fenomen takipçilerine seslendi. Yeni şarkısının heyecanını yaşayan Batur yakalandığı hastalığıyla hayranlarını eğlendirdi.

‘ASLA KURTULAMIYORSUN’

Sosyal medya hesaplarından sık sık takipçileriyle iletişim kurmayı seçen Enes Batur koronavirüs hastalığını atlattıktan sonra normal hayatına geri döndü. Müzik çalışmalarını hızlandıran Batur Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla hayranlarını eğlendirdi. Mesajlara geç cevap verme hastalığına yakalandığını söyleyen Batur, “Mesajlara geç cevap verme hastalığı buna bir kere yakalandın mı asla kurtulamıyorsun” ifadelerini kullandı. Enes Batur’un yaptığı tespit takipçilerinden tam not aldı.

enes batur

NE OLMUŞTU?

Koronavirüse yakalanan Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer, karantina kurallarına uymadıkları gerekçesiyle polis tarafından Sancaktepe’de bulunan bir öğrenci yurduna yerleştirilmişti.
Batur, yurttaki karantina günlerinde sık sık paylaşım yaparak iftiraya maruz kaldığını ifade etmişti. Karantinanın ilk günlerinde magazinburada.net’e video göndere Enes Batur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenerek yardım çağrısında bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 18:30

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE