Enes Batur ve Sevgilisi Korona Olup Sırra Kadem Bastı! Bakın Nerede Bulundular?

Youtube'da çektiği videolarla ünlenen Enes Batur'un Koronavirüs hastalığına yakalandığı ortaya çıktı. Test sonucu pozitif çıkan Enes Batur, prosedür gereği 14 gün karantinaya girmesi gerekirken ortalıktan kayboldu. Enes Batur'u evinde bulamayan filyasyon ekipleri durumu polise bildirdi. Beykoz Emniyet Müdürlüğü ekipleri Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer'i yakalayarak Sancaktepe'de bulunan bir öğrenci yurduna yerleştirdi.

Enes Batur ve Sevgilisi Korona Olup Sırra Kadem Bastı! Bakın Nerede Bulundular?

Youtube'da çektiği videolarla ünlenen Enes Batur'un Koronavirüs hastalığına yakalandığı ortaya çıktı.

enes batur koronavirüs

Test sonucu pozitif çıkan Enes Batur, prosedür gereği 14 gün karantinaya girmesi gerekirken ortalıktan kayboldu. Enes Batur'u evinde bulamayan filyasyon ekipleri durumu polise bildirdi. Emniyet güçleri hemen harekete geçerek Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer'i yakalayarak Sancaktepe'de bulunan bir öğrenci yurduna yerleştirdi.

Önceki gün bir diğer sosyal medya ünlüsü Reynmen (Yusuf Aktaş) Koronavirüse yakalandığını açıklamış temas ettiği kişilere test yaptırmaları çağrısında bulunmuştu.

ENES BATUR VE SEVGİLİSİ BEYKOZ'DAKİ VİLLAYI TERK EDİP ORTALIKTAN KAYBOLDU

Covid-19'a yakalandığı belirtilen ünlü Youtuber Enes Batur'un evinde izole olmadığı ortaya çıktı. Filyasyon ekipleri, yaptıkları denetlemede Batur'u evinde bulamayınca öğrenci yurduna yerleştirdi.  

ecenaz üçer

Youtuber Enes Batur Sungurtekin, Koronavirüs'e yakalandı. Filyasyon ekipleri Sungurtekin’in Beykoz’daki villasında denetleme yaptı, ancak Enes Batur evinde bulunamadı.

CNN Türk'ün haberine göre; Enes Batur’un evinde olmadığı belirlenmesinin ardından Beykoz Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Karantina kurallarını ihlal eden Enes Batur ve kız arkadaşı Ece Naz Üçer, Sancaktepe'de bulunan İyi Maya Öğrenci Yurdu'na yerleştirildi.

enes batur maske

"ÜZERİME BİRİ KALLEŞÇE OYUN OYNUYOR"

Enes Batur, Instragram hesabından bir paylaşım yaparak, "Üzerime oynanan alçakça, kalleşçe büyük bir oyun var. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecektir. Allah'ından bulsunlar. Gelişmeleri durum ilerlerse paylaşacağım" diye yazdı. 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 21:58

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE