Enes Batur'un Zor Anları! Ayakta Durmakta Güçlük Çekti

Sosyal medya fenomeni ve Youtuber Enes Batur Sungurtekin, önceki akşam Nişantaşı'nda bir mekanda görüntülendi. Aşırı alkollü olan Batur ayakta durmakta güçlük çekti.

Enes Batur'un Zor Anları! Ayakta Durmakta Güçlük Çekti

Ünlü Youtuber Enes Batur, koronavirüs  testinin sonucunun pozitif çıkması sonrası ortadan kaybolduğu ve polisin operasyonuyla bulunup Sancaktepe'de bir öğrenci yurduna yerleştirmişti. Magazinburada.net'e bir video yollayarak başta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yardım isteyen Batur, "Kural ihlali yapmadığım halde zorla evimden alınıp yurda getirildim" demiş ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ünlü YouTuber bu kez de alkollü yakalandı. 

AYAKTA DURMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ

Nişantaşı'nda bir mekanda görüntülenen Batur ayakta durmakta bile zorlandı. 22 yaşındaki Batur'a "Alkolü fazla kaçırmışsınız. Çocuklara böyle mi örnek oluyorsunuz?" sorusu yöneltildi.

enes batur

Batur, bu soruya sadece gülümsedi. Ayakta güçlükle duran Enes Batur'un yardımına mekan çalışanları koştu. Batur, çalışanların omzuna tutunarak yürüdü

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2020, 17:32

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE