Enes Batur'un Şehitlere Yer Verdiği Klip İzlenme Rekoru Kırdı

Enes Batur, “Ayaz Vurur Yine Donar Umutlar” mesajıyla hazırladığı yeni klibini Youtube kanalında yayınladı.

Enes Batur'un Şehitlere Yer Verdiği Klip İzlenme Rekoru Kırdı

Ünlü YouTuber Enes Batur, yeni şarkısı Ayaz'ın video klibini YouTube kanalından yayınladı. Şehit Eren Bülbül, Fethi Sekin, Aybüke Yalçın ve Necmettin Yılmaz öğretmenlere yer verilen klip, kısa sürede izlenme rekoru kırarken, sosyal medyadan binlerce övgü aldı.

İŞTE ENES BATUR'UN İLK GÜNDEN ÇOK SES GETİREN AYAZ KLİBİ

YouTube'da içerik üretiminin yanı sıra oyunculuk ve şarkıcılık deneyimlerinde de bulunan sosyal medya fenomeni Enes Batur, yeni şarkısı Ayaz'ın klibini yayınlandı.

enes batur ayaz klibi

"ÖYLE BİR KLİP Kİ ÖNYARGILARIM BİTTİ"

Kendi YouTube kanalından yayınladığı klibin sonunda Batur, Şehit Eren Bülbül, Fethi Sekin, Aybüke ve Necmettin öğretmenlere yer verdi. Klibin şehitlerimizi anması sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplarken, yorumlar birbiri ardına geldi. Kullanıcılar, "Gerçekten izlerken gözlerim doldu.", "Öyle bir klip ki tüm önyargılarım bitti.", "Çıtayı arşa çıkarmışsın." şeklinde yorumlarda bulundu.

enes batur ayaz klip

ENES BATUR KLİBİ AİLESİNE İTHAF ETTİ

Enes Batur yeni klibini babasına ithaf ettiğini bu sözlerle açıkladı: Beni bu günlere getiren, benim ben olmamı sağlayan, vatan uğrunda her türlü fedakârlığı göstermiş Babam için hazırladığım Ayaz klibini umarım beğenirsiniz. Sizin desteğiniz oldukça her zaman en iyi işleri yapmaya ve en iyi olmaya devam edeceğiz iyi ki varsınız canım ailem!

enes batur ayaz klip

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2021, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER