Enes Batur'dan Hayranlarını Sevindirecek Müjde Geldi

Etiler'de seyir halindeki aracıyla yoldan çıkıp önce orta refüje sonra da park halindeki araca çarparak trafik kazası geçiren Enes Batur hayranlarına müjde verdi.

Korkunç bir trafik kazası geçirip ölümden dönen YouTube fenomeni Enes Batur, yaşadığı kazanın ardından özel açıklamalarda bulundu.

Açıklamasına kendisine gelen geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ederek başlayan Batur, hayranlarına iyi olduğunu söyledi.

Öte yandan Enes Batur’dan müjde de geldi.

"1998 TANE FİDAN BAĞIŞLADIM SİZİNLE BİRLİKTE DİKECEĞİZ"

“Böylesine talihsiz ve kötü bir olay yaşamak kötüydü ama merak etmeyin” diyen Enes Batur, sözlerine şöyle devam etti: “Bu olaydan yara almadan kurtuldum. Yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Ben iyiyim, yanınızdayım bir şeyim yok. Tabii ki böyle bir olay yaşamanın etkileri olacaktır ama bunu birlikte aşacağımıza inanıyorum. Yakında aranıza geri döneceğim. Kendinize çok iyi bakın. Sizleri seviyorum. Bu olaydan sonra 1998 tane fidan bağışlama kararı aldım. Dikeceğiz birlikte… Neden 1998 olduğu bende kalsın. Sizi seviyorum… Kendinize iyi bakın”

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 21:04

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fidan Cəfərli
Fidan Cəfərli - 1 hafta Önce

Tabiki de 1998 de doğduğu içindir. Ben öyle düşünüyorum.