Enes Batur'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yardım Çığlığı: Zorla Alıp...

Sosyal medya ünlüsü Youtuber Enes Batur Sungurtekin'in Koronavirüs testinin sonucunun pozitif çıkması sonrası ortadan kaybolduğu ve polisin operasyonuyla bulunup Sancaktepe'de bir öğrenci yurduna yerleştirildiği öğrenildi. Enes Batur söz konusu iddialarla ilgili magazinburada.net'e bir video yollayarak başta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yardım istedi. Batur, "Kural ihlali yapmadığım halde zorla evimden alınıp yurda getirildim" dedi.

Sosyal medya ünlüsü Youtuber Enes Batur Sungurtekin'in Koronavirüs testinin sonucunun pozitif çıkması sonrası ortadan kaybolduğu ve polisin operasyonuyla bulunup Sancaktepe'de bir öğrenci yurduna yerleştirildiği öğrenildi.

enes batur

Enes Batur söz konusu iddialarla ilgili magazinburada.net'e bir video yollayarak başta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yardım istedi. Batur, "Kural ihlali yapmadığım halde zorla evimden alınıp yurda getirildim" dedi.

"ŞEREFİM ÜZERİNE YEMİN EDİYORUM"

Youtuber Enes Batur, Koronavirüs olduğunu öğrendikten sonra sevgilisi Ece Naz Üçer ile birlikte kaçtığına yönelik iddiaları yalanladı.

enes batur magazinburada.net

magazinburada.net'e bir video göndererek hakkındaki iddiaları kesin bir dille reddeden Enes Batur, "Cumartesi akşamı Korona testim pozitif çıktı. O günden bugüne kadar evimden hiç dışarı çıkmadım. Şerefim üzerine yemin ederim ki karantina kurallarını ihlal etmedim. Bazı medya organları beni karalamaya çalışıyor. Hiçbir yere kaçmadığım halde 15-20 polis evime baskın yapıp zorla beni ve kız arkadaşımı evden alarak öğrenci yurduna getirdi." dedi.

ece naz üçer

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU'DAN YARDIM İSTEDİ

Korona sonrası iyileşme sürecini evinde huzur içinde geçirmek istediğini ifade eden Enes Batur, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yardım istedi. Batur, "Beni zorla alıp yurda getirdiler, karantina sürecini evimde geçirmek istiyorum onun için yetkililerden başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'dan yardım istiyorum" açıklaması yaptı.

ECENAZ ÜÇER: ZORLA ALINIP YURDA GETİRİLDİK

Enes Batur'un kız arkadaşı Ecenaz Üçer de yaşananları magazinburada.net'e anlattı. Cuma günü yapılan test sonucunu pozitif çıktığını ve o günden sonra hiçkimse ile temas kurmadıklarını söyleyen Ecenaz Üçer, zorla evden alınıp yurda getirildiklerini söyledi.

ecenaz üçer magazinburada.net

Üçer, "Herkesin hayatına saygı duyuyoruz kendi hayatımıza saygı duyduğumuz gibi. Test sonucumuz pozitif çıktıktan sonra evimizde kendimizi izole ettik. Evde de sosyal mesafeye dikkat ediyorduk. Polisler eve gelip zorla bizi buraya getirdi. Biz kimsenin hayatını tehlikeye atacak bir şey yapmadık. Sayın Cumhurbaşkanımız ve yetkililerden yardım istiyoruz. Karantina sürecini evimizde geçirmek istiyoruz" şeklinde konuşarak yaşananların iç yüzünü açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2020, 13:32

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sanane
Sanane - 2 ay Önce

Enes batur suçsuz bende şahidiyim ????????