En Son YouTuber Olmuştu! Merve Boluğur Yeni Mesleğini Açıkladı…

Açıklamaları ve paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren Merve Boluğur, yeni sürprizini duyurdu.

En Son YouTuber Olmuştu! Merve Boluğur Yeni Mesleğini Açıkladı…

Yaklaşık üç yıldır ekranlarda olmamasına rağmen açıklamalarıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemine gelmeye devam eden Merve Boluğur, şarkıcılığa adım atacağını açıkladı.

“YOLDA…”

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan 33 yaşındaki oyuncu, “Sürprizimi açıklıyorum; yeni şarkım yolda” dedi.

En Son YouTuber Olmuştu! Merve Boluğur Yeni Mesleğini Açıkladı…

Geçtiğimiz günlerde Hürriyet gazetesinden Hakan Gence'ye röportaj veren Boluğur, ‘Aldattın veya aldatıldın mı?’ sorusuna dikkat çeken bir cevap vermişti: “Aldattım da aldatıldım da, ikisini de yaşadım, net! Hayatta ergen olarak hareket ettiğim evrelerde, kısaca ne istediğimi bilmediğim zamanlarda, o anki mutsuzluğum sebebiyle böyle bir harekette bulunmuştum, bu kadar diyeyim.”

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 13:10

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE