Emre Kınay'ın Gece Evine Aldığı Kadın Memuru Şoke Ettiği Ortaya Çıktı!

Oyuncu Emre Kınay'ın yaklaşık 3 ay sosyal medya üzerinden görüşüp evine çağırdığı Eda Kaçar isimli kadını aldığı alkolün etkisiyle sözlü taciz edip psikolojik baskı yaptığı ortaya çıktı.

Emre Kınay'ın Gece Evine Aldığı Kadın Memuru Şoke Ettiği Ortaya Çıktı!

Emre Kınay ile sosyal medya üzerinden tanıştığını söyleyen ve memur olduğu öğrenilen Eda Kaçar isimli genç bir kadın, katıldığı televizyon programında Kınay'ın kendisine hem psikolojik şiddette hem de tacizde bulunduğunu iddia etti.

emre kınay duru tiyatro

Bu olayın ünlü oyuncunun evinde yaşandığını kaydeden Kaçar, Kınay'ın o sırada alkol da aldığını belirterek kendisini yaşananların ardından evden kovduğunu öne sürdü.

Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo'da oynayan Emre Kınay hakkında Söylemezsem Olmaz programında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Canlı yayına telefonla bağlanan ve isminin Eda Kaçar olduğunu söyleyen genç bir kadın, Kınay ile önce sosyal medya üzerinden mesajlaştığını ardından ise telefon üzerinden iletişime geçtiklerini söyledi. Üç ay boyunca ünlü oyuncu ile konuştuklarını kaydeden Kaçar, ''3 ay gibi bir süre konuştuk, her gün görüntülü. Benim pazar günü doğum günüm vardı. Pazartesi günü görüntülü konuştuğumuzda doğum günümü kutlamak istediğini söyledi, ısrar etti. O gece gittim çünkü sabah seti vardı. Zaten çok müsait bir insan değil. Gece gitmemin sebebi buydu planlı bir şey değil.'' dedi.

"ALKOL İÇİYORDU, ŞİDDET GÖRDÜM"

Programda o gece gittiği Kınay'ın evinde aralarında bir şey geçmediğini kaydeden Eda Kaçar, "Eve doğum günümü kutlamak için gittim. Sakin konuşuyorduk, hiçbir şey yoktu ortada. Alkol içiyordu. Psikolojik olarak şiddet gördüm. Sakin sakin konuşurken telefonuma arkadaş gruplarından mesajlar geldi. Gereksiz tepki gösterdi telefonumu falan istedi. Anlayamadım bir anda çok agresifleşti korktum. Sonra sözlü hakaret ve sözlü taciz etmeye başladı. Ben çıkmak istedim sonra o da evden kovdu.'' ifadesinde bulundu.

emre kınay

"DARP ETTİ, TACİZ ETTİ DERDİM"

Eda Kaçar, sözlerini "Sosyal medyada olan paylaşımları, kadınlara yönelik farkındalıkları samimi geldi. Eğer konu haber olsaydı darp etti, taciz etti derdim. Böyle paylaşımlar yapıyor ama hayatındaki kadınlara böyle davranıyor. Ben bunun duyulmasını istedim" şeklinde sonlandırdı. Öte yandan Kınay'dan bu iddiaların ardından herhangi bir bir açıklama gelmedi.

emre kınay duru kınay

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER