Emre Aşık’ın Eşi Yağmur Sarnıç’tan Zehir Zemberek Açıklamalar!

Emre Aşık’la boşanma aşamasında olan Yağmur Sarnıç, yeni sevgilisi Baycan Ş. ile birlikte sinema çıkışı yakalandı. Sevgilisi kameraları görünce uzaklaşırken, Sarnıç magazinburada.net mikrofonuna konuştu.

Emre Aşık’ın Eşi  Yağmur Sarnıç’tan Zehir Zemberek Açıklamalar!

Emre Aşık’la boşanma aşamasında olan Yağmur Sarnıç,  yeni sevgilisi Baycan Ş. ile birlikte sinema çıkışı yakalandı. Sevgilisi kameraları görünce uzaklaşırken, Sarnıç magazinburada.net mikrofonuna konuştu.

TAKINTILI VE SAPIK!

İlişkisinin güzel gittiğini söyleyen Yağmur Sarnıç çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

TAKINTILI VE SAPIK!

Erdi Sungur’un kendisiyle ilgili iddialar ortaya atması hakkında konuşan Sarnıç şunları kaydetti: “Bu kişi benim birlikteliğimi bildiği için, kıskançlığından böyle bir suçlamada bulunuyor. Neden olduğunu anlarsınız, hala benimle ilgili şeyler paylaşıyor. Gerçekten takıntılı; sapık mı diyeyim ne diyeyim bilmiyorum.”

“BU İNSANLARIN AMACI ÜNLÜ OLMAK”

Erdi Sungur’a dava açtığını dile getiren Sarnıç,  kendisinin ve erkek arkadaşının sürekli Sungur tarafından taciz edildiğini de ileri sürdü. Sözlerine “Sanırım bu insanların amacı ünlü olmak” diyerek devam eden Sarnıç, “Bedel ödemeden ünlü olunmuyor;  ben çok bedel ödedim” şeklinde konuştu.

“BOŞANINCA DAHA FAZLASINI ALACAĞIM!”

“BOŞANINCA DAHA FAZLASINI ALACAĞIM!”

Yağmur Sarnıç, eşi Emre Aşık’ı öldürüp malına konacağı suçlamaları hakkında ise, “Böyle bir şey mümkün mü? Herkes diyor ki, adamı öldürecekti, malına konacaktı. Bir kere Türk kanunlarında birini öldürüp malına konamazsınız. Malın %75’i çocuklara kalır, %25’i eşe kalır. Benim zaten boşanma davasından alacağım para %25’ten daha fazla. Bunlar beni zor durumda bırakmak adına, karalamak adına yapılmış açıklamalar” ifadelerini kullandı.

“VAHİM BİR DURUMUN İÇİNDEYİZ”

Erdi Sungur’un sevgilisini sürekli aradığını ve sosyal medya üzerinden tehdit ettiğini açıklayan Sarnıç, “Bu insanın takıntılı ve sapık olduğunu anlayacaksınız. Benim listemdeki arkadaşlarıma, aileme mesajlar atıyor, insanları taciz ediyor Bununla ilgili de arkadaşlarım emniyete gidip suç duyurusunda bulunacak. Bu kadar vahim bir durumun içindeyiz” dedi.

“VAHİM BİR DURUMUN İÇİNDEYİZ”

Erdi Sungur’un kendisini sapıklık derecesinde taciz ettiğini belirten Sarnıç şunları söyledi: “Aileme, çevreme, arkadaşlarıma, herkese zarar veriyor. Ben onu kabul etmediğim için sürekli benimle ilgili senaryolar çiziyor kafasında. Amcası açıklama yaptı, bu yalana etrafındaki insanları da ortak ediyor. Bu kişilerin korkarak bunu yaptığını düşünüyorum; çünkü gerçekten korkulacak derecede şizofrenik bir hasta bence."

“ÇOCUKLARIMA HESAP VERECEĞİM”

“ÇOCUKLARIMA HESAP VERECEĞİM”

Muhabirimiz Ali Osman Beyzade’nin ‘Çocuklarınız ileride size hesap sorarsa ne yapacaksınız?’ diye sorması üzerine Sarnıç şu ifadeleri kullandı: “Benim yaptığım hiçbir şey yok görüyorsunuz, savcılar ve hakimler zaten böyle bir şey olmuş olsa  gerekeni yapar. Bir kişi ‘İlyas’ diye çıktı biliyorsunuz. Hayatımda iki ya da üç kere gördüm. Bir videosu var, onu kaydeden benim zaten. Bana diyor ki, ‘ben bunlardan 5 milyon alacağım.’ Funda Hanım 5 milyon teklif etmiş. Bende daha fazlası da var ama ben bunları televizyona veremem. Benim bundan önceki avukatım Gökhan Bey vardı. Onu bana tavsiye eden Osman Aksoy diye bir kişiydi. Sadece 2 hafta tanıdığım biriydi. O vidoyu o kişiye atmıştım, avukata atması için. O görüntüyü televizyona servis eden de o. Ben şu anda bunların hepsinin birbiriyle bağlantılı olduğunu ispatladım ve organize suç örgütü kurmaktan dava açacağım. İnanın öyle bir organize olmuşlar ki, hepsi birlikte ve hepsi birbiriyle sürekli iletişim halinde. Biz bunları çok şükür ispatladık. Avukatlarım üç gündür bu dava üzerine dilekçeler hazırlıyorlar. Davamızı açıyoruz, bakalım kim dışarıya, kim içeriye? Ben adalete inanıyorum. Diyorsunuz ya çocuklarınıza nasıl hesap vereceksiniz diye, bu mahkemenin sonucunda bu kişiler ceza alıp cezaevine girdiğinde ben çocuklarıma çok güzel hesap vereceğim."

“CEPLERİNDE BİR KURUŞ YEMEK PARASI YOK”

Erdi Sungur’un açıklamalarıyla ilgili konuşan Sarnıç, “Ben şu an hala dışardaysam, tutuksuz yargılanıyorsam, demek ki ortada dönen bir dolap var. Bu kişilerin ayağında ayakkabı yok, ceplerinde bir kuruş yemek parası yok. Bu insanlar 5 milyonlardan hayaller kuruyor. Bana diyor ki, ‘senin tarafında ifade vereyim ama sen bana 1 milyon ver.’ Ben bunu bilerek kaydettim, konuşturdum… Ama artık kendimi ifade etmek için yırtınmayacağım, çabalamayacağım. Çünkü siz ne kadar gösterirseniz gösterin doğruları; insanlar inanmak istedikleri şeylere inanıyorlar. Ben sadece mahkemenin önünde bir şeyleri ispatladıktan, insanlar gerekli cezayı aldıktan sonra alnımın akıyla konuşacağım.

“MAĞDURU OYNAMASIN”

Emre Aşık’ın  basın açıklaması sorulunca Yağmur Sarnıç, “Ben bir sürü canlı yayınlara da çıktım. Bir kere olsun ne ee’lemişimdir, ne ıı’lamışımdır. Çatır çatır yaşadıklarımı anlattım. Yalan söyleyen bir insan bu kadar akıcı konuşamaz , her seferinde aynı cevapları veremez” dedi ve ekledi: “Avukatı yazıyor, kendi yazsa daha iyi okuyacak, kendi yazmadığı için okuyamıyor da. Keşke okuyabilse birazcık. Bunlar çok komik şeyler. Bu kadar şeyi yaşadığına ve bunların gerçek olduğuna inanan bir insan, çatır çatır anlatır, konuşur. Bu kadar ruhsuz bir açıklama ben görmedim. Hiç mağduru oynamasın; kimsenin onu öldürmeye çalışması söz konusu değil, kimsenin umurunda da değil.“

İşte o basın açıklaması

“TEK İSTEDİĞİMİZ BOŞANMA DAVAMIN BİTMESİ”

Hakkında açılan 60 davanın en fazla 20 tanesinin bu konularla  ilgili olduğunu belirten Sarnıç, diğer davalarının kendi ticari davaları olduğunu söyledi. Karşı tarafın sürekli şikayette bulunduğunu da sözlerine ekleyen Yağmur Sarnıç, “Hepsinin altı boş. Ben de şimdi sizi şikayet edeyim; beni sıkıştırdı, küfür etti diye, siz de mecbur oraya gider ifade verirsiniz” dedi. İfade vermek için gittiğinde uzun süre kalmasına da açıklık getiren Sarnıç şunları söyledi: “İddialar çok büyük  ve olayın içinde farklı bir olay var. Erdi Bey açık bir hattan Emre Bey’e mesaj atıyor, kendisinin Baycan olduğunu belirtiyor. Karakola gidip şikayet ediyorlar. Baycan Bey’in kendilerini  tanıması söz konusu değil. Asla böyle bir şey yok, burada mağduru oynamaya çalışıyorlar. Hiç alakamız yok; biz kendi dünyamızda çok mutlu yaşıyoruz, umurumuzda da değiller açıkçası. Tek istediğimiz bir an önce benim boşanma davamın bitmesi ve sonrasında güzel temiz bir sayfa açmak.”

“EMRE AŞIK PARALARIMI YEDİ”

“EMRE AŞIK PARALARIMI YEDİ”

‘Baycan Ş.’nin  paralarını yiyecek’ iddialarına da cevap veren Sarnıç,  “Ben yiyeceğim tabii, başkaları mı yiyecek? Hayatımda ilk defa koca parası yerim, belki huzuru bulurum. Emre Bey benim paralarımı yedi ama 'paramı yedi' diye geziyor. Boşanma davasında gizlilik kararını kendisi koydurdu. Mahkeme bittikten sonra gizlilik kararı kalksın, dosyanın içindekilere birlikte bakalım, kim kimin parasını yemiş” dedi.

“ONUNLA BİRLİKTE KAÇTIM”

Düzce’ye gittiği için şüpheleri üstüne çeken Yağmur Sarnıç bu konuya ise şu sözlerle açıklık getirdi: “Hayatımda ilk defa bana hapis cezası çıkmış ama neden olduğunu bilmiyoruz. Sisteme bakıyoruz cezaevi firarisi görünüyorum. Avukatım uzaklaşmamı söyledi.  Meğer Emre Aşık’ın ödemediği çekten dolayı Funda Hanım bana hapis cezası çıkarttırmış. Normal bir insan saklar mı kaçak bir insanı? Onun gibi anormal bir insan saklar anca. Ben de o anda işime ne geliyorsa onu yaptım; o da kaçak olduğu için onunla birlikte kaçtım. Bunun dışında da başka hiçbir şey olmadı. Kendisinin de söylediği gibi beş kuruş parası da yoktu. Bana olan takıntısı onu bu hale getirdi. Sadece üzülüyorum, acıyorum.”

“ADAMIN NE OLDUĞUNU GÖRDÜM”

Emre Aşık’la bir daha bir araya gelmek istemediğini açıklayan Yağmur Sarnıç, “Hayatım boyunca bir daha görmek istemiyorum. Hayatımın en karışık, en kötü döneminde o kadar düzgün birisi hayatımda ki, çok şanslıyım o hayatımda olduğu için. Ben ‘Erkeğin’ yani ‘Adamın’ ne olduğunu gördüm. O yüzden onu görmesem de olur" dedi.

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE