Emre Altuğ’dan ‘Görüşmek Üzere Ayrıldık’ Çıkışı

Emre Altuğ, Çağla Şıkel evliliğine dair samimi açıklamalarda bulundu. “Çok yakın oturuyoruz. Özellikle bunu istedik” diyen Altuğ, “Çağla’yla bundan sonraki hayatımızda da görüşmek üzere ayrıldık” şeklinde konuştu.

Emre Altuğ’dan ‘Görüşmek Üzere Ayrıldık’ Çıkışı

Emre Altuğ, Hülya Koçyiğit’in TRT 2 ekranlarında yayınlanan “Film Gibi Hayatlar” programına konuk oldu. Altuğ, eski eşi Çağla Şıkel’e dair samimi açıklamalarda bulundu.

“OĞULLARIMIZIN MUTLULUĞU ÖNEMLİ…”

Çağla Şıkel’le evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu bulunan Emre Altuğ, “Çocuklar boşanmamızın sıkıntısını yaşamıyor. Zaten çok yakın oturuyoruz. Özellikle bunu istedik” ifadelerini kullandı. “Çağla’yla bundan sonraki hayatımızda da görüşmek üzere ayrıldık” şeklinde sözlerine devam eden Altuğ, “Bunu da başarabildik. Oğullarımızın mutluluğu önemli” dedi.

“SEZEN AKSU SAYESİNDE…”

Altuğ, şarkıcı olmasında Sezen Aksu’nun etkisine de değindi. “Sezen vokallik teklif etti. Oyuncu olmak istediğim için kabul etmedim” şeklinde konuşan Altuğ, sözlerini şöyle tamamladı: “Sezen ise bana ‘Sen şarkıcısın. Bundan kaçamayacaksın’ dedi.”

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2020, 11:06

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE