Emre Altuğ'un Gizemli Sevgilisi Böyle Ortaya Çıktı

İsmi Burcu Çağrı ile aşk yaşadığına dair haberlere konu olan Emre Altuğ'un gerçekte hayatta genç manken ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. O ismin ise Nazlı Eker olduğu öğrenildi.

Emre Altuğ'un Gizemli Sevgilisi Böyle Ortaya Çıktı

Emre Altuğ gönlünü müzik sektörüne girmek için gün sayan Nazlı Eker'e kaptırdı.

nazlı eker

Hakkında daha önce çıkan aşk iddialarını kesin bir dille yalanlayan Emr Altuğ'un sevgilisini medyada ifşa etmemek için çok titiz davrandığı öğrenildi.

"BENİM ONUNLA BİR İLGİM YOK"

Emre Altuğ, Burcu Çağrı ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaları, “Benim o kişiyle hiçbir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil” diyerek yalanlamıştı.

Ünlü şarkıcının, model Nazlı Eker'e aşık olduğu öğrenildi.

emre altuğ

Modellik yapan, tv dizilerinde rol alan Nazlı Eker, müzik dünyasına adım atmak için de stüdyoya girmiş...Eker'e en büyük desteği ise Emre Altuğ veriyor.

NAZLI EKER KİMDİR?

Nazlı Eker, ‘Tatlı Kaçıklar’, ‘Dikkat Bebek Var’, ‘Hacı’ ve ‘Yaprak Dökümü’ dizilerinde rol aldı.

HAYALİNDEKİ ERKEK JOHNY DEEP

Nazlı Eker, verdiği bir röportajda hayalindeki erkeği 'O tıpkı Muhteşem Gatsby’deki karakterin aynısı. Sevginin gücüyle dolup taşan cesaretli…" sözleriyle tarif etmişti.

nazlı eker kimdir

Nazlı Eker, 'Hayal kurarken kendinizi nerede ve nasıl hayal ediyorsunuz?' sorusuna ise; 'Jonny Deep ile İspanya’nın Mayorka Adası’nda tatil yaparken… şeklinde cevaplamıştı.

Eker ayrıca aşk, para ve başarı... Sizin için bu üç  kelime ne ifade ediyor? şeklinde kendisine yöneltilen soruya ise; 'Tam da istediğim üçü bir arada kahve gibi…' diyerek dikkatleri üzerine çekmişti.

johny deep

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER