Emrah Onları Unutmadı: Benim İçin Dünyalara Bedeldir

Ünlü şarkıcı Emrah, geçmiş yıllarda Dow sendromlu çocuklar için anne ve babasının adını vererek yaptırdığı okuldaki öğrencileri unutmadı. Emrah, okuldaki öğrencilerin ailelerine koronavirüsle mücadele kapsamında maddi destekte bulundu.

Emrah Onları Unutmadı: Benim İçin Dünyalara Bedeldir

Ünlü şarkıcı Emrah, 2001 yılında Diyarbakır’da Down sendromlu çocuklar için bir eğitim merkezi yaptırmıştı. Emrah, annesiyle babasının adını verdiği okuldaki çocukları koronavirüs salgını sürecinde de unutmadı. Emrah, okuldaki çocukların ihtiyaç sahibi ailelerine maddi destekte bulundu. Emrah’ın yeğeni Erken Erdoğan, yardımları ailelere bizzat teslim ettiğini belirtti.

ŞÜKÜRLER OLSUN

Öte yandan sosyal medya hesabından konuyla ilgili duygusal bir paylaşım yapan Emrah, şu ifadeleri kullandı: “Dünyadaki en büyük mutluluk bu olsa gerek, bir okul yaptırmak ve o yaptırdığın okulda öğrencilerin eğitim görmesi. Hele bir de bu çocuklar "özel öğretime gereksinimi olan öğrenciler" ise... Ne mutlu bana ki, babamın ve annemin ismini taşıyan bir okul yaptırabildim memleketim Diyarbakır’a şükürler olsun Allah’ım bana bunu nasip etti.

DÜNYAYA BEDELDİR

Ayten Elyesa Erdoğan Özel Eğitim Uygulama Okulu'ndaki bu mükemmel öğrencilerin bana ettikleri teşekkür gözlerimi doldurdu. Emrah abileri olarak bu zor günlerde elimden geldiğince yanlarında olmaya çalışıyorum. Gözlerinin içindeki gülümseme, samimiyet benim için dünyalara bedeldir.

SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Bu arada bu okuldaki öğrencilere en iyi şekilde eğitim veren çok değerli öğretmenlere sonsuz teşekkürler. Sağ olsunlar, var olsunlar.”

Dünyadaki en büyük mutluluk bu olsa gerek, bir okul yaptırmak ve o yaptırdığın okulda öğrencilerin eğitim görmesi. Hele bir de bu çocuklar "özel öğretime gereksinimi olan öğrenciler" ise... Ne mutlu bana ki, babamın ve annemin ismini taşıyan bir okul yaptırabildim memleketim Diyarbakır’a şükürler olsun Allah’ım bana bunu nasip etti. Ayten Elyesa Erdoğan Özel Eğitim Uygulama Okulu'ndaki bu mükemmel öğrencilerin bana ettikleri teşekkür gözlerimi doldurdu. Emrah abileri olarak bu zor günlerde elimden geldiğince yanlarında olmaya çalışıyorum. Gözlerinin içindeki gülümseme, samimiyet benim için dünyalara bedeldir. Bu arada bu okuldaki öğrencilere en iyi şekilde eğitim veren çok değerli öğretmenlere sonsuz teşekkürler. Sağolsunlar, var olsunlar. Emrah

Emrah (@emrahofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 13:25

Yasin Arslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER