Emina Jahovic Mustafa Sandal Sorusunu Duyunca...Bakın Ne Yaptı!

İki yıl önce Mustafa Sandal ile evliliğini bitiren şarkıcı Emina Jahovic, önceki akşam Bebek'teki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Jahovic, muhabirlerin eski eşi ile ilgili sorularını "İyi akşamlar" diyerek, yanıtsız bıraktı.

Emina Jahovic  Mustafa Sandal Sorusunu Duyunca...Bakın Ne Yaptı!

Şarkıcı Emina Jahovic, önceki akşam Bebek'teki bir mekândan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Jahovic, bir arkadaşının doğum gününe katıldığını söyledi.

emina

'MUSTAFA' SESSİZLİĞİ

Eski eşi Mustafa Sandal ile sosyal medyada takipleşmeyi bırakan Emina Jahovic'e "Çocuklarımız ayrılığa alışana kadar yeterince bir araya geldik. Artık sık sık görüşmeye gerek yok" şeklindeki açıklaması soruldu. Bunun üzerine sessizliğini koruyan 38 yaşındaki Jahovic, "İyi akşamlar" diyerek, hızla oradan ayrıldı.

emina

Jahovic, geçtiğimiz haftalarda da Beşiktaş'taki bir mekânda objektiflere yansımıştı. Arkadaşlarıyla buluşan Jahovic, keyifli halleriyle dikkat çekmişti. Güzel şarkıcı, çıkışta muhabirlerin eski eşinin sosyetik sevgilisi Melis Sütşurup ile yeniden barışması ve evleneceği haberleriyle ilgili soruları yanıtsız bırakmıştı.

emina

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER