Emily Ratajkowski Tül Takımıyla Dikkat Çekti! Sokakta Herkes Ona Baktı

Emily Ratajkowski, cesur paylaşımlarına durmaksızın devam ediyor. Tül elbisesiyle sokağa çıkan modeli görenler, gözlerini Ratajkowski’den alamadı.

Emily Ratajkowski Tül Takımıyla Dikkat Çekti! Sokakta Herkes Ona Baktı

Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Emily Ratajkowski, bu kez tül elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti. Kocası Sebastian Bear-McClard ile New York’ta yemeğe çıkan ünlü model tüm vücut hatlarını ve iç çamaşırlarını gösteren tül elbisesi ile görenleri kendisine tekrar baktırttı.

O KARELERE BEĞENİ YAĞDI…

Emily Ratajkowski, cesur kıyafetini Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi. Modelin o karelerine adeta beğeni yağdı.

İşte Emily Ratajkowski’nin o cesur kıyafeti ile verdiği pozlar…

SARIŞIN OLMAYA KARAR VERMİŞTİ…

Kısa bir süre önce açıklamada bulunan Emily Ratajkowski, esmer olduğunu ve bu imajını değiştirmek için sarışın olmaya karar verdiğini söylemişti. Sarıya boyadığı saçları ile fotoğraf paylaşan model, kısa süre içinde milyonlarca beğeni almıştı.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 09:12

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE