Emilia Clarke başarısının sırrını açıkladı

Emilia Clarke, oyunculuk sektöründeki başarısının sırrını açıkladı. İngiliz oyuncu, kendisi ile ilgili internette hiçbir şeyi okumayarak bugünlere geldiğini ifade etti.

Emilia Clarke başarısının sırrını açıkladı

Game of Thrones dizisiyle dünya çapında ün yapan Emilia Clarke, başarısının sırrını açıkladı. Body and Soul dergisine konuşan güzel oyuncu, “Kendimi hiçbir zaman Google’lamadım. Kendimle ilgili hiçbir şeye bakmıyorum” dedi.

“YAPABİLECEĞİM HATALARIN ÖNÜNE GEÇTİM…”

33 yaşındaki oyuncu, kendisiyle ilgili hiçbir şeyi araştırmayarak bugünlere geldiğini ifade etti. “Bu durum yapabilecek olduğum hataların önüne geçmemi sağladı” diye konuştu.

İngiliz oyuncu, dört Emmy ve iki Critics Choice adaylığı getiren Game Of Thrones dizisindeki “Ejderhaların Annesi Daenerys Targaryen” performansıyla dünya çapında büyük bir ün yaptı. Oyuncunun dünya çapında büyük bir fan kitlesi bulunuyor.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE