Eltilerin Savaşı’nda galibiyet

Eltilerin Savaşı filmi gişede başarıyı yakaladı. Gupse Özay’ın yazdığı ve ‘eltilerin savaşını’ konu alan komedi filmi ilk üç günde 586 bini aşkın kişi tarafından izlendi.

Eltilerin Savaşı’nda galibiyet

Senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı Eltilerin Savaşı filmi gişede başarıyı yakaladı. Gupse Özay’ın yazdığı ve ‘eltilerin savaşını’ konu alan komedi filmi ilk üç günde 586 bini aşkın kişi tarafından izlendi ve 2020 yılının en iyi açılışı yapan film unvanını kazandı.

“GÜLMEYİ İZLEMİŞİZ…”

İlk üç gün gişesinden mutlu olduğunu dile getiren Gupse Özay, “Gülmeyi çok özlemişiz. Kocaman bir ailenin salonda oturup çay içtiğini düşünün. Biri şaka yapar ve bütün aile aynı anda kahkaha atmaya başlar. İşte bunun sinema salonlarında yaşandığını görmek harika” ifadelerini kullandı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE