Elisabeth Mas Vall Pes Dedirtti! Eski Eşini Şikayet Etti Kendisi Suçlu Bulundu...

Tuba Ünsal ile aldatıldığı için olaylı bir boşanma süreci geçiren Elisabeth Mas Vall’ın, eski eşi Caner Karaloğlu hakkında yaptığı uyuşturucu ihbarı asılsız çıkmıştı. Ünlü iş adamının da İspanyol modelden şikayetçi olduğu ortaya çıktı. Yapılan testlerde Vall’ın idrarında uyuşturucu maddeye rastlandı

Elisabeth Mas Vall Pes Dedirtti! Eski Eşini Şikayet Etti Kendisi Suçlu Bulundu...

İş insanı Caner Karaloğlu ile model Elisabeth Mas 2014’te İstanbul’a yerleşmişti. Kızları Mia 2016’da doğdu, 2017’de evlendiler. Ancak mutlulukları uzun sürmedi. Şubat 2018’de ayrıldılar. Boşanma davaları devam ederken  Vall, eski eşinden uyuşturucu madde kullandığı iddiasıyla şikayetçi olmuştu. 

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Elisabeth Mas Vall ile eski eşi Caner Karaloğlu arasında yeni bir kriz patlak verdi. Vall, eski eşinden uyuşturucu madde kullandığı iddiasıyla şikayetçi olmuştu. Ancak iş adamına yapılan testlerde uyuşturucu maddeye rastlanmamış ve ihbar asılsız çıkmıştı. Karaloğlu'nun da İspanyol modeli aynı iddiayla savcılığa ihbar ettiği ortaya çıktı. Vall hakkında soruşturma başlatıldı.

BEŞ YIL SÜREYLE ERTELENDİ

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'ndan alınan raporda, Vall'ın idrarında uyuşturucu maddelerden esrar etken maddesi bulundu. Vall hakkında, 'Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak' suçundan dava açılmasının beş yıl süreyle ertelenmesine karar verildi. Vall yükümlülüklere aykırı davranırsa dava açılacak.

NE OLMUŞTU?

tuba ünsal Caner Karaloğlu

Tuba Ünsal'ın evli iş adamı Caner Karaloğlu ile yasak aşk haberlerine karışmış ikili birlikte görüntülenmişti. 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2020, 12:38

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE