Elif Tokgöz Pandemide Podyumdandan Televizyona Transfer Oldu

Best model yarışmasındaki performansı ve derecesi ile Turkiye'nin sayılı mankenleri arasına giren Elif Tokgöz pandemi döneminde kendini oyunculuk eğitimine adadı.

Elif Tokgöz Pandemide Podyumdandan Televizyona Transfer Oldu

Elif Tokgöz podyumlardaki başarılı kariyerini televizyon ekranlarına taşımaya kararlı.

elif tokgöz

Güzelliği ve yeteneğiyle büyüleyen genç manken Elfi Tokgöz, pandemi döneminde oyunculuk eğitimine yönelerek iddialı projelerde yer almaya hazırlanıyor.

Başarılı yapımcı Serdal Kara'nın kendisini keşfettiği ve bu konuda destek olduğunu belirten başarılı manken oyunculuk anlamında da en iyi projelerde yer alacağına inandığını söyledi.

elif tokgöz

Yakın zamanda dijital platformda ekrana gelecek Models isimli dizide başrol oynayan Elif Tokgöz, konunun içeriğine çok hakim olduğunu ifade etti.

Tokgöz, "Models dizisi podyumda yaşananların perde arkasında neler olduğunu anlatan mükemmel bir iş. Dizide kendimi oynamaktan çok mutluyum" dedi.

elif tokgöz

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 18:55

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE