Ekranlarda Fırtına Estiren Burcu Biricik’ten Gönülleri Fetheden Hareket!

Kanal D’de ekrana gelen Camdaki Kız ve Netflix’te yayınlanan Fatma’daki performansıyla adından söz ettiren Burcu Biricik, anlamlı hareketiyle takdir topladı.

Ekranlarda Fırtına Estiren Burcu Biricik’ten Gönülleri Fetheden Hareket!

Son zamanlarda Camdaki Kız ve Fatma dizilerindeki performansıyla adından söz ettiren Burcu Biricik, anlamlı bir harekete imza atarak gönülleri fethetti.

Ekranlarda Fırtına Estiren Burcu Biricik’ten Gönülleri Fetheden Hareket!

“EN GÜZEL HEDİYE BU OLACAKTIR…”

4 Mayıs'ta 31 yaşına girecek oyuncu, doğum gününde hediye yerine bağış istedi. Biricik, takipçilerinden Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı'na (TODEV) yardım çağrısı yaptı. Instagram'dan paylaşım yapan Biricik, "Canlarım eşim dostlarım sevenlerim sevmeyenlerim. Malum doğum günüm geliyor belki içinizden bir hediye almak gerekirse diye bunu da şöyle şuraya bırakıyorum. Rol gereği olsa da kısa bir zaman için otizmli bir annenin ne zorluklar yaşadığını ne çaresiz durumlara düştüğünü gördüm, yaşadım ve hissettim. Küçük büyük fark etmez benim için en güzel hediye bu olacaktır. Şimdiden teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 11:53

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE