Ekranlara bir süre ara veren 2002 Dünya Güzeli Azra Akın'dan mesaj: Sanat ruhlu biriyim

Nişantaşı'nda gazetecilere yakalanan Azra Akın, ormanlar için kampanya düzenleyecek. Farklı roller oynamak istediğini söyleyen Akın sanat filmlerine göz kırptı.

Ekranlara bir süre ara veren 2002 Dünya Güzeli Azra Akın'dan mesaj: Sanat ruhlu biriyim

2002 Dünya Güzeli Azra Akın Atakan Koru ile 2017 yılında evlenmişti. 

azra akın evlendi

Sansasyondan uzak hayat süren Azra Akın, Demir isimli bir erkek evlada sahip olmuş, ekranlarda da az az görünmeye başlamıştı.  Tescilli güzel son olarak Miss Turkey 2021'de jüri üyeliği yapmıştı.  Yarışma için "Bu yarışma fizik özellikleri var ama eğitim, sosyal beceri, iletişim kurabilmek, faydalı olmak da var hayatta. Güzellik bir bütündür. Kalp ve duyarlılıkla oluyor. Ben dünya güzeli seçildim bunun misyonu aynı zamanda faydalı olmak, asıl konu bu" ifadelerini kullanmıştı. 

YANAN ORMANLAR İÇİN KAMPANYA

Geçtiğimiz gün Nişantaşı City's AVM'de alışveriş turuna çıkan tescilli güzel Azra Akın, kendisini görüntüleyen gazetecilerle konuştu. Tatilden döndüğünü ve şu sıralar hayli yoğun olduğunu söyleyen Akın, yakında ilk olarak kendisinin de yönetiminde olduğu dernek olarak yanan ormanlar için yardım kampanyası yapacaklarını dile getirdi. Akın, "Yakında bir ödül töreni yapacağız, orman yangınlarında zarar gören vatandaşlar için bağış toplayacağız. İnsanların ihtiyaçları için belediye işbirliği ile olacak. Benim misyonum farkındalık yaratmak" diye konuştu.

azra akın

SANAT RUHLU BİRİ 

Güzel model, setleri özleyip özlemediği sorusu üzerine ise bağımsız sinemaya ayrı bir tutkusu olduğunu ve bir bağımsız sinema projesini değerlendirdiğini anlatıp şöyle konuştu: "Şu sıralar bir televizyon programı ve bir bağımsız sinema filmi projesi var önümde. Ben bağımsız filmleri çok istiyorum sanat ruhlu biriyim çünkü..."

BAĞIMSIZ SİNEMA TUTKUNU

Farklı rollerde oynamak istediğini belirten Azra Akın ""Sanat için oyunculuk anlamında çok heyecanlıyım. Ben sahneyi, dans etmeyi seviyorum, farklı roller oynamak istiyorum, bağımsız sinemaya ayır bir tutkum var. Elimden geldiğince festivalleri takip ediyorum" dedi. 

yağmur zamanı azra akın

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE