Ekranlara Ara Veren Oyuncu Ezgi Sertel'den Müjde!

Doğumdan sonra aldığı kiloları ile takipçilerinin kötü yorumlarına maruz kalan ve oyuncu Ozan Çobanoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren sunucu Ezgi Sertel ekranlara dönmek için gün sayıyor. Yeni yarışma programı ‘Fazlası Zarar’ ile izleyicisine ‘merhaba’ diyecek.

Ekranlara Ara Veren Oyuncu Ezgi Sertel'den Müjde!

2018 yılında Arka Sokaklar dizisinin yıldızı Ozan Çolakoğlu ile evlenen Ezgi Sertel 2020 yılında ikizlerini kucağına alarak anne oldu. İkizleri Tibet ve Mert ile zaman geçirmek istediğini belirterek bir süre işlerine ara vermeyi seçen güzel sunucu etkili bir dönüş yapmayı planlıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yeni projesi için heyecanını gizleyemeyen Ezgi Sertel müjdeli haberi sosyal medya hesabından vermeyi seçti.

Ezgi Sertel ikizleri Mert ve Tibet’in 6 aylık olmasıyla birlikte çalışma hayatına adapte olmak için kolları sıvadı. Yeni projesinin detaylarını ilk kez sosyal medya hesabından açıklayan Ezgi Sertel seyircisini şaşırtmak için sabırsızlanıyor. Instagram hesabından yarışmanının başvuru adreslerini yayınlayan Sertel format hakkında da bilgilendirme yaptı. Alışveriş alışkanlıklarını kökten değiştirmeye hazırlanan program için Sertel “İhtiyaç fazlası harcalamalar inceleniyor; kim savurgan, kim tutumlu ortaya çıkıyor! Türkiye’nin alıveriş alışkanlıklarını değiştirecek yarışma programı ‘Fazlası Zarar’ çok yakında başlıyor!” ifadelerini kullanmayı seçti.

ezgi sertel

FAZLASI ZARAR NE ZAMAN YAYINLANACAK?


TRT 1 kanalının gündüz kuşağında kendisine yer bulacağı düşünülen ‘Fazlası Zarar’ programının yayın tarihi henüz netleşmedi. Haftaiçi her gün Ezgi Sertel’in sunumuyla ekranlara gelecek olan program için yayın saati de belirlenmedi. Sosyal medya hesabından çekimlere başladıklarını gösteren bir kare yayınlayan Sertel “Görüşürüz” diyerek ipucu vermemeyi seçti.

ezgi sertel

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 14:21

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Marziye
Marziye - 10 ay Önce

S a fazlası zarar programını izliyorum. Bazı ıhtıyaclarım var bu konuda yardımcı olabılırmısınız

Marziye
Marziye - 10 ay Önce

S a fazlası zarar programını izliyorum. Bazı ıhtıyaclarım var bu konuda yardımcı olabılırmısınız