Efsane dizi 'Yedi Numara'nın 'Rüya'sının yeni hali şoke etti!

TRT 1'in efsaneleşmiş dizilerinden 7 Numara'nın oyuncularının yıllar içindeki değişimi çok konuşuluyor. 'Rüya' karakterine hayat veren Nuray Uslu'nun değişimi ise 'yok artık' dedirtti.

Efsane dizi 'Yedi Numara'nın 'Rüya'sının yeni hali şoke etti!

2000-2003 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan 7 numara dizisi hala hafızlarda yerini koruyor.

Dizi, aynı üniversitede okuyan ve aileleri başka şehirde yaşayan dört kız arkadaşın yurt hayatından sıkılıp eve çıkmaları sonrasında yaşanan olayları anlatıyor.

7 Numara'nın başrolünü; Şebnem Sönmez, Engin Alkan, Olgun Şimşek, Tuba Erdem, Nuray Uslu, Ayça Mutlugil, Gülden Güney, Volkan Girgin, Okan Selvi, Özlem Türkad gibi oyuncular paylaştı.

Üzerinden yıllar geçse de unutulmayan dizinin oyuncularının şimdiki halleri merak konusu oldu.

İşte o oyunculardan biri olan 'Rüya' karakterine hayat veren Nuray Uslu'nun değişimini sizler için araştırdık.. 7 Numara'nın Rüya'sı duygusallığın kitabını yazmıştı, en ufacık şeyde gözlerinden yaşlar süzülüverirdi. Rüya karakteri diğer karakterler kadar çok sevildi. Öyle ki 7 Numara'nın senaryosunu da Nuray Uslu kaleme aldı.

Sarı saçları ve komik duygusallığı ile izleyicinin gönlünü fetheden Rüya'yı Nuray Uslu canlandırdı.

NURAY USLU KİMDİR?

Nuray Uslu 1 Mart 1977'de İzmir'de doğdu. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler bölümünden mezun oldu. 1994 yılından beri oyunculuk ve senaryo yazımı alanlarında profesyonelleşti.

Tiyatro sahnesinde ise, Dram-art "Kadınlar Savaşı Yitirdi", Kabare Taksim "Havadan Sudan", Ayna Çocuk Tiyatrosu ve Elele Çocuk Tiyatrosu ile yer aldığı oyunları mevcut. Tiyatro Kılçık ile Düğünde Panik isimli yeni sezon oyununda yer alıyor.

İşte Nuray Uslu'nun yeni hali:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER