EDHO’nun Yıldızı Cansu Melis Karakuş’tan İlan-ı Aşk!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncularından Cansu Melis Karakuş, yeni aşkını sosyal medya hesabından ilan etti.

EDHO’nun Yıldızı Cansu Melis Karakuş’tan İlan-ı Aşk!

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Meltem'i Cansu Melis Karakuş, sosyal medya hesabından yeni aşkını ilan etti. Tatil pozlarıyla takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutulan oyuncu, iş insanı Umur Saçkın ile aşk yaşamaya başladı.

TAKİPÇİLERİYLE PAYLAŞTI…

İkiliyi dostlarının tanıştırdığı ve birbirlerine yakıştırdığı ileri sürüldü. Çiçeği burnunda çiftten Cansu Melis Karakuş, sevgilisi ve arkadaşlarıyla buluştukları geceden çekilen kareyi sosyal medya hesaplarından paylaşarak aşkını resmen ilan etti.

İşte o kare…

EDHO’nun Yıldızı Cansu Melis Karakuş’tan İlan-ı Aşk!

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 11:31

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE