Eda Taşpınar Sevgilisi Çağrı Atakan’la Nişantaşı'nda Yakalandı (Video Haber)

Sosyal medya paylaşımlarıyla her zaman gündemde kalan Eda Taşpınar, Çağrı Atakan’la olan birlikteliğini artık gizlemiyor. Bir mekan çıkışında görüntülenen çiçeği burnunda çift bakın neler söyledi…

Geçtiğimiz gün sosyetik güzel Eda Taşpınar’dan yeni bir aşk itirafı gelmişti ve Çukur dizisinde Remzi karakterine hayat veren Çağrı Atakan’la birlikte olduğunu açıklamıştı. Bu haberle magazin dünyasına bomba gibi düşen çift, Nişantaşı’nda bir mekandan çıkarken Magazinburada.net objektifine takıldı.

“O ÇOK ÖZEL OLUYOR”

Ekibimizin sorularını yanıtlayan çift aşklarıyla ilgili detayları anlatmak istemedi. Nasıl tanıştıklarını sorduğumuzda Taşpınar, “O çok özel oluyor, iki insanın arasında özel bir şey. Güzel gidiyor, mutluyuz.” demekle yetindi.

ÇAĞRI ATAKAN ‘ÇUKUR’ DİZİSİ İÇİN TARİH VERDİ

Çukur dizisinde rol alan Çağrı Atakan çekimlere başladıklarını söyledi. Tam tarihin belli olmadığını belirten oyuncu “Eylül’ün birinci ya da ikinci haftası yayına başlanacak. İyi gidiyor şu an için” diye de ekledi.

ALAÇATI’DA TANIŞTILAR

Karantina sürecinde aralarında herhangi bir etkileşim olmadığını söyleyen çift “Alaçatı’da tanıştık” dedi. Eda Taşpınar’a 'tanışmadan önce Çağrı Atakan’dan haberdar olup olmadığını' sorduğumuzda ise, diziyi takip etmediğini ve kendisinden haberdar olmadığını ifade etti.

“EVDE VAKİT GEÇİRMEYİ ÇOK SEVİYORUM”

Pandemi sürecini güzel geçirdiğini söyleyen Eda Taşpınar, “Ben evde vakit geçirmeyi çok seviyorum. Çatıya çıktım güneşlendim, meditasyon yaptım, kitap okudum. Onun dışında işimle ilgilendim.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 02:34

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE