Eda Taşpınar Çağrı Atakan Sessizliğini Bozdu! Ayrılık Hakkında Ne Dedi?

Çağrı Atakan ile Eda Taşpınar, yaz aylarında başlayan ilişkilerini geçtiğimiz günlerde sonlandırdı. Sosyetik güzel, ayrılık hakkında ilk kez konuştu.

Eda Taşpınar Çağrı Atakan Sessizliğini Bozdu! Ayrılık Hakkında Ne Dedi?

Eda Taşpınar, önceki gün Kuruçeşme’de görüntülendi. Çağrı Atakan hakkında konuşan sosyetik güzel, ayrıklarına dair ilk kez açıklamada bulundu.

“HER ŞEY HARİKAYDI…”

“Unutulmaz bir macera yaşadım” diyen Taşpınar, “Her şey harikaydı. Ruhuma ilaç gibi geldi” ifadelerini kullandı. Oyuncu sevgilisi Çağrı Atakan’ın Survivor’a gittiği için bu aşka nokta koyduğu söylenen Eda Taşpınar, “Aslında ilişkimiz daha önce bitmişti. Bazı fikirsel ayrılıklar yaşadık. Arkadaş olarak kalmaya karar verdik” dedi.

SURVİVOR’A GİTTİ…

Eda Taşpınar ile yollarını ayıran Çağrı Atakan, Survivor yarışmasına gitti. Bu yıl ünlüler takımında yarışacak Atakan, ayrılığın ardından “Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak, ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu, dostça ve arkadaşça bitti. Hayırlısı olsun” demişti.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 17:11

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE