Eda Ece'den Magazin Basınına Göndermeli Paylaşım!

Sevgilisi Buğrahan Tuncer ile tatilden paylaşımlarına devam eden Eda Ece, bu kez magazin basınına göndermede bulunan bir paylaşıma imza attı.

Eda Ece'den Magazin Basınına Göndermeli Paylaşım!

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, tatil sezonunu bir süre önce basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile Bodrum'da açtı. Mavi suların keyfini sonuna kadar çıkaran güzel oyuncu, paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde siyah bikinisi ile görüntülenen ve kilo aldığına dair haberlerle gündeme gelen güzel oyuncu, tatilde çekildiği yeni bir karesini takipçilerinin beğenisine sundu. Paylaşımına düştüğü notla magazin muhabirlerine de göndermede bulunan Ece, "Dağlardan Nat Geo antilopları çeker gibi beni çekmenize gerek yok, ben zaten insan gibi pozumu veriyorum!" dedi. Eda Ece’nin paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 17:23

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE