Ece Sükan Bir Küs Bir Barış Sevgilisi İle Kafaları Karıştırdı!

Ece Sükan, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Uğur Güven’le geçtiğimiz gece Bebek’teki bir mekana gitmiş, ikili gecenin sonunda tartıştıkları haberleriyle gündeme gelmişti. Sükan Bebek’te bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı!

Uçankuş'un haberine göre Oyuncu Ece Sükan, önceki gün Alara Koçibey’le Bebek’te bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı! Bir süredir birlikte olduğu Uğur Güven’le yollarını ayıran Ece Sükan’ın, mekan çıkışında Güven’in aracına binmesi dikkat çekti.Araç yarım saat sonra mekan çıkışına geri geldi ve Uğur Güven kadın arkadaşlarıyla bindi. Soruları yanıtsız bırakan Güven’in telaşlı halleri dikkatlerden kaçmadı.

AYRILDIK AMA ARKADAŞIZ DEMİŞTİ

Geçtiğimiz gün görüntülenen Ece Sükan, Güven’le ayrıldıklarını söyledi: “Ayrıldık ama medeni bir şekilde. Arkadaşlığımıza devam ediyoruz. O yüzden beraber gezebiliyoruz.” demişti. 

ece sükan uğur güven

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 09:59

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE