Ece Seçkin'e 600 bin pound değerinde otomobil hediye etti

Ece Seçkin'in, sevgilisi Çağrı Terlemez'in organize ettiği sürpriz yaş gününe birçok ünlü isim katıldı. Genç pop şarkıcısı, sevgilisinin hediye ettiği 600 bin pound değerindeki Porsche marka otomobilinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı ve bir de not düştü: Boyumla dalga geçen tüm kızlar...

Ece Seçkin'e 600 bin pound değerinde otomobil hediye etti

Ünlü pop şarkıcısı Ece Seçkin'in doğum günü partisine birçok ünlü isim katıldı. 28. yaşını dün gece bir mekanda kutlayan Ece Seçkin partiye, 6 yıldır beraber olduğu sevgilisi Çağrı Terlemez ile birlikte geldi.

Ünlü isimler partiye katıldı

Terlemez'in organize ettiği partiye Derya Uluğ sevgilisi Asil Gök ile beraber geldi. Ünlü şarkıcı Cem Belevi de, partiye sevgilisiyle gelen isimlerden biriydi. Belevi'nin kız arkadaşı Zehra Yılmaz, partide eski arkadaşlarıyla karşılaştığını ve şaşırdığını dile getirdi.

Yaş günü hediyesi 600 bin pound değerinde otomobil

Yaş günü partisinin öncesinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Ece Seçkin, bir sonraki yaşına evli olarak girebileceğini söyledi. Erkek arkadaşı Çağrı Terlemez'den, hayalini kurduğu çok güzel bir hediye aldığını belirten ünlü pop şarkıcısı, hediyesini daha sonra sosyal medyadan paylaştı.

"Boyumla dalga geçen tüm kızlar..."

Sevgilisi Terlemez'in hediye aldığı 600 bin pound değerindeki Porsche marka otomobilin fotoğrafını paylaşan Seçkin, "Boyumla dalga geçen tüm kızlara 1.50 şansı ve yere yakınlığı diliyorum" diye not düştü.

Genç popçu, yaş gününe ilişkin diğer paylaşımında ise şunları söyledi:

"Biricik ekibim, dostlarım,ailem ve canım aşkım. Bana sizlere sahip olmanın mutluluğunu bir kere daha yaşattınız. Dün akşam sizler sayesinde bir kere daha şükrettim ve teşekkür ettim hayatıma... Sizlerden de binlerce doğumgünü mesajı ve güzel dilek aldım.Yeni yaşımı kutlayan şans ve başarı dileyen herkese sonsuz teşekkür ederim.Tanıdığım tanımadığım ama varlığını her daim kalbimde hissettiğim herkes için sağlık,mutluluk ve aşk dilerim. Yeni yaş bana yeni şarkılar,daha çok dans,daha çok müzik,daha büyük hayaller getirsin. Ayrıca fan'larımın doğumgünüm için yaptığı fidan bağışını da söylemeden geçemeyeceğim.Beni birkez daha gururlandırdınız... Hepiniz iyi ki varsınız. Sizi çok seviyorum. Ece."

İşte Ece Seçkin'e hediye edilen otomobil:

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2019, 03:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER