Ece Erken’den Şaşırtan Çıkış: ‘Daha Çok Param Var’

Evli ve iki çocuk babası Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı yasak aşka geçtiğimiz haftalarda son veren Ece Erken’den şaşırtan çıkış geldi. Sunucu, “Daha çok param var” sözleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Ece Erken’den Şaşırtan Çıkış: ‘Daha Çok Param Var’

Ece Erken, katıldığı bir Instagram hesabının canlı yayınında yaşadıklarına dair yeni açıklamalarda bulundu. Evli ve iki çocuk babası Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı yasak aşka geçtiğimiz haftalarda son veren Ece Erken’in “Daha çok param var” ifadeleri ise dikkat çekti.

“YENGESİ HÂLÂ PEŞİMDE..”

“Yanlışlıkla evlendiğim adamın (Serkan Uçar) yengesi hala peşimde” diyerek dikkatleri üzerine çeken sunucu, “Bir türlü kurtulamadım ondan. Şimdi de adımın anıldığı adamın, ayrılmaya çalıştığı kadınla kanka olmuş. Her resmini beğenip yorum yazıyor” ifadelerini kullandı.

“SAHTE HESAPLA YAZIYOR…”

“Lezbiyen midir nedir anlamadım ki! Allah belasını versin. Sahte hesaplarla yazıyor. Yüz tane sahte hesabı var” diyen Ece Erken, “Bunu bana Demet Akalın söyledi. Şimdi de adımın anıldığı adamın, ayrılmaya çalıştığı kadınla kanka olmuş. Güldeniz adı...” şeklinde konuştu.

Kendisinin Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan daha çok parası olduğunu da söyleyen Erken, “Bunu kimse bilmiyor o kadar zavallılar ki…” diye de ekledi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER