Ece Erken’den 2. Sayfa Sunucularına Tehdit: İfşa Ettiler!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yasak aşk yaşayan Ece Erken’in ‘2. Sayfa’ programının sunucuları Müge ve Gülşen’i tehdit ettiği ileri sürüldü.

Ece Erken’den 2. Sayfa Sunucularına Tehdit: İfşa Ettiler!

Evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı yasak aşk nedeniyle magazin gündemine damga vuran Ece Erken’in ‘2. Sayfa’ adlı magazin programının sunucuları Müge ve Gülşen’i tehdit ettiği ileri sürüldü. Ünlü sunucular, Ece Erken’i canlı yayında ifşa etti.

“TEHDİT İÇERİKLİ MESAJ VAR…”

Müge ve Gülşen, Ece Erken’in yasak aşkını sunucusu oldukları programda ağır bir dille eleştirmişti. Buna karşılık Ece Erken’den flaş bir hamle geldi. Sunucular, “19.45te cep telefonumuza gelen tehdit içerikli mesaj var” diyerek Ece'yi ifşa etti.

NE OLMUŞTU?..

Geçtiğimiz haftalarda Ece Erken’in, yasak aşkı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile eşi Benan Hanım’ın evlerinin önüne giderek çiftin araçlarına zarar verdiği anlara dair görüntüler ortaya çıkmıştı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Benan Mahmutyazıcıoğlu, “Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım...” notunu düşmüş ve sunucu hakkında tedbir kararı aldırdığını açıklamıştı.

Olayın büyümesinin ardından Ece Erken, Cuma günü katıldığı ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programında istifa ettiğini açıklamış ve “Benim için zor bir gece oldu. Çünkü söylenenlere ve bilmeden yargılayanlara çok üzüldüm” şeklinde konuşmuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 12:53

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER