Ece Erken Yeni Sevgilisiyle Nikah Masasına mı Oturacak?

Ece Erken, bir ayrılıp bir birleştiği yeni sevgilisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yeniden nikah masasına oturup 3. evliliğini mi yapacak? Erken, magazinburada.net kameralarına çok özel açıklamalar yaptı.

Ece Erken, Fikret Orman'ın başkanlık döneminde Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla aşk yaşıyor.

ece erken şafak mahmutyazıcıoğlu

Ece Erken'in Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla aşk yaşamaya başladığı dönemde Şafak beyin evli olduğu öğrenilmişti.

ece erken twitter

İki de çocuğu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla  ilişkisini hata olarak değerlendirip aşka nokta koyan Ece Erken, aradan geçen sürede ayrılığa dayanamayarak yeniden sevgilisiyle bir araya geldi.

ece erken

EVLİLİK SORUSUNA "HER ŞEYİN HAYIRLISI" CEVABINI VERDİ

Ece Erken, magazinburada.net kameralarına alışveriş yaparken takıldı. Sevgilisi  Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun basın mensuplarını görünce yaşadığı gerginliği üzerinden attığını söyleyen Ece Erken, "O böyle şeylere alışık değildi zaten ama şimdi alıştı" açıklaması yaptı.

ece erken beyoğlu

Muhabirimizin "Ece hanım Şafak beyle evlilik düşünüyor musnuz?" sorusuna Erken," Her şeyin hayırlısı" arkadaşlar diyerek evliliğe açık kapı bıraktı.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 16:27

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE